Дата публікації:
Публікація:
17 червня відбулася масштабна подія від ITU – Tech360: Policy, Talents & Growth, яка зібрала понад 50 експертів у якості спікерів з державного та бізнес-секторів в Києві та online. Подія стала унікальною платформою для обміну досвідом, стратегічних рішень та обговорення важливих тем розвитку технологій.
Подія забезпечила ефективний нетворкінг 360°, у ході якого учасники мали можливість обговорити найбільш актуальні питання галузі, ділитися інноваційними рішеннями та відкривати нові можливості для співпраці.
| Враження учасників, деталі про програму та партнерів, а також фотозвіт – у альбомі в Facebook, за #ITUTech360, у колекції розповідей та подіях в Facebook та LinkedIn. |
Подія Tech360: Policy, Talents & Growth – це синергія трьох напрямків, над якими Асоціація IT Ukraine працює понад 20 років: розвиток освіти, діалоги з владою та масштабування. Дякую за вашу роботу, донати, податки та підтримку. Ми маємо бути щонайбільш мотивованою нацією у світі, адже не маємо іншого вибору, як працювати далі. Бажаю кожному знайти в собі сили для подвійної віддачі, шукати нові ідеї та партнерів,
– відкрила подію Марія Шевчук, Виконавча директорка Асоціації IT Ukraine.
Трек «Держава & технології: стратегічний альянс» охопив дискусії на перетині технологій і права, огляд актуальних юридичних та стратегічних питань IT-індустрії, діалог між державою та бізнесом задля формування сприятливих умов роботи. Фокусом обговорення стали бізнес та держава, tech-дипломатія, AI та національна безпека та оборонні технології.
Трек «Human First: рекрутинг, розвиток, мотивація» висвітлив сучасні підходи до розвитку людського капіталу: підтримка талантів, освітні ініціативи та можливості професійного зростання в умовах глобальної конкуренції. Ключовими питаннями обговорення стали AI, університети та ІТ-ринок, глобальна реформа ІТ-освіти, реальність ринку кадрів у 2025, ветерани в ІТ та роль освітніх продуктів.
Трек «Beyond the Code: розвиток та масштабування ІТ бізнесу» розкрив ефективні стратегії просування IT-продуктів на міжнародних ринках, нові підходи до побудови бренду та маркетингових кампаній у різних технологічних вертикалях. А також зосередився на перспективних ринках, успішних кейсах виходу у США, ЄС, LATAM, MENA, локалізації проти глобалізації, VC та M&A під час шторму та особливостях комунікацій на ІТ-ринку.
Разом з Асоціацією IT Ukraine відкрили Tech360: Policy, Talents and Growth, яку підтримав UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Ця конференція стала майданчиком для діалогу між технологічною спільнотою, бізнесом, освітою та державою. І саме це визначає траєкторію розвитку країни. Банк входить до міжнародної французької фінансової Групи BNP Paribas, яка підтримує інновації в світі та має стратегію GTS2025: Growth.Technology.Sustainability. Як головний акціонер, так і ми в Україні сприяємо розвитку українських технологій та інновацій. Саме тому 11 років ми є партнером Асоціації IT Ukraine. Також підтримуємо важливі події, дослідження, конференції, мета яких – розвиток українського айті, диджиталізації та інновацій в Україні,
– коментує Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління, директор з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group (General Partner).
Михайло Федоров – Віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України – у публічному інтерв’ю розповів про розвиток сучасних технологій, просування ІТ-продуктів та інтеграцію AI в усі державні процеси. Він також поділився першими результатами роботи WINWIN AI Center of Excellence і окреслив амбітну мету: до 2030 року вивести Україну до трійки світових лідерів за рівнем розвитку та впровадження AI.
Окрему увагу Михайло Федоров приділив створенню суверенної великої мовної моделі (LLM) та розбудові національної AI-інфраструктури. За його словами, вже розпочато розробку власної моделі, яка стане фундаментом для державних і бізнесових рішень.
Як глобальна технологічна компанія ми системно інвестуємо наші технології та експертизу у розвиток цифрової економіки, при цьому прагнучи забезпечувати рівні можливості та розкриття потенціалу кожного. Віримо, що розвиток технологічних рішень в об’єднаній екосистемі споживачів, бізнесу, фінтехів і держави здатен створювати додаткову цінність як для економіки країни, так і для кожного громадянина. Україна є визнаним технологічним лідером – і в розвитку цифрових оплат, де сьогодні країна займає місце одного зі світових лідерів у розвитку NFC-платежів, і в ширшому аспекті. Наші дослідження показують, що 49% українських підприємців бачать IT-послуги як найбільш перспективний експортний потенціал країни. Такі досягнення – результат відкритості до інновацій, сміливості наших підприємців, драйву стартапів та таланту команд розробників. Ми дякуємо організаторам, партнерам та кожному учаснику платформи Tech360: Policy, Talents and Growth за об’єднання довкола підтримки цього потенціалу та обговорення важливих тем, які визначають траєкторію інноваційного розвитку нашої країни,
– підкреслює Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.
У межах Tech360: Policy, Talents & Growth також відбулася церемонія нагородження переможців Tech360: Brand Impact 2025 – премії, організованої Асоціацією IT Ukraine за підтримки YouScan, яка відзначила рішення та досягнення, що спрямовані на ключові виклики розвитку бізнесу та індустрії. Премія об’єднала десятки проєктів в пʼяти номінаціях – GR, Growth, Talents, Допомога для перемоги та Знаковий проєкт індустрії – які посилюють вплив ІТ-компаній, підтримують державу, просувають технології та розвивають таланти.
Tech360: Policy, Talents & Growth – це IT-спільнота, і її підтримка. Однією зі спікерок події стала Ксенія Семенова, в.о. президента Державного університету «Київський авіаційний інститут». Унаслідок нещодавніх трагічних подій постраждали співробітники KAI: пошкоджено квартири колег і студентські гуртожитки. Ми не можемо залишатися осторонь, тож нагадуємо, що кожна допомога має значення, за реквізитами: перейдіть за посиланням зі свого мобільного пристрою та оберіть найменування «Благодійна допомога на ліквідацію наслідків обстрілу».
Дякуємо партнерам події!
Tech360: Policy, Talents & Growth організовано Асоціацією IT Ukraine.
General Partners: UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Mastercard.
Gold Partners: Asters, EPAM, FAVBET Tech, SharksCode, UCLOUD. Partner – PARKOVY.
Expo Partners: GRAFF, MALOVANA INSURANCE BROKER LLC, UniTalk, TOP LEAD, Baker Tilly, Медеус.
Juice Partner: Galicia. Cocktail Partner: Jack Daniel’s. Water Partner: Morshynska.
Charity Partner: Благодійний фонд “Тихо”
Book Partner: Закапелок.
Media Partners: SPEKA, Mind, EUROPA PLUS 107 fm.
Info Partners: UNIT.City, УФС, YouScan, Calibrated, EBA, Diia.City Union, Київський IT Kластер, ІТ-кластер Тернопіль, Закарпатський IT-кластер, Slova Tech PR, Kharkiv IT Cluster, ІТ Dnipro Community, GeeksForLess Inc, Promodo, НАБУ, Netpeak, Zaichenkoteam, Diia city United.