Збираємо Rust-розробників на офлайн-зустріч у львівському офісі Yalantis!

Збираємо Rust-розробників на офлайн-зустріч у львівському офісі Yalantis!

Про подію

Кількість offline-учасників обмежена, тому не зволікайте. Безпека понад усе: у випадку повітряної тривоги ми спустимось в укриття.

Фахівці Yalantis презентують підхід до роботи зі спільним контекстом між макросами та розкажуть, як цей підхід спрацював на одному з наших проєктів. Доповідь буде цікава розробникам, які вже використовують механізм макросів в Rust, або тільки збираються це робити.

Поговоримо про:

  • Окрім обговорення теми, у програмі також блок Q&A. Зустрінемось наживо, а після основної програми продовжимо зустріч з піцою у неформальній атмосфері.

  • Також всі бажаючі можуть підключитися до прямої трансляції. Посилання на трансляцію ви отримаєте 9.12 на пошту, вказану при реєстрації. 12.12 ми відправимо вам запис мітапу і ви зможете подивитися його у зручний для вас час.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Реєстрація

Спікерський склад:

Михайло Майдан

Михайло Майдан

Rust Lead в Yalantis

Має 5+ років досвіду, як C++ розробник, останні 2 роки працює з Rust. Викладає кросплатформенні засоби програмування у Львівській Політехніці. Захоплюється створенням архітектур для розподілених систем та менеджментом команд.

Володимир Мігдаль

Володимир Мігдаль

Rust Developer в Yalantis

Має 5+ років досвіду роботи як Node.js розробник. Перейшов на Rust рік тому, зараз працює на проєкті у сфері енергетики. Цікавиться рибалкою, комп'ютерними іграми та розробкою утиліт, які спрощують життя розробникам.