Засідання фінансово-правового комітету Асоціації

Засідання фінансово-правового комітету Асоціації "ІТ України"

Про фінансово-правовий комітет

Фінансово-правовий комітет Асоціації здійснює юридичну підтримку і захист спільних інтересів компаній-учасників. Діяльність комітету спрямована на колегіальне обговорення і виявлення проблемних моментів у чинному законодавстві в ІТ-сфері та розробку дієвих пропозицій щодо внесення до нього необхідних змін.

Програма заходу

 • 15:00 - 16:00
  1. Зустріч Президента В. Зеленського з бізнесом: основні меседжі нової влади та подальші перспективи. Директор Асоціації, Костянтин Васюк.
  2. Нові кейси від податкової: запит в компанію з TOP-20 в Україні + харківської IT компанії. Правильне структурування IT-бізнесу та оформлення документів з ФОП.
  3. Валютна лібералізація: відміна обов’язкового продажу валюти з 20.06. Фактичний вплив на бізнес та практичні обмеження. Чи потрібно Асоціації лобіювати подальші зміни у законодавстві, щоб ФОП могли переводити валюту на особисті рахунки? 
  4. Посилення фінансового моніторингу за касовими операціями банків. Постанова Правління Національного банку України від 18 квітня 2019 року № 62 "Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні".
 • 16:00 - 17:00
  1. Валютна лібералізація для ФОП і оформлення довгострокової візи D для іноземних спеціалістів,  - Ігор Самоходський, Senior Expert - Legal Regulatory Specialist (ICT sector), Better Regulation Delivery Office (BRDO).
  2. Презентація спільного проекту Києво-Могилянської академії та Асоціації “IT Law”, - Дмитро Овчаренко, CEO in ALCOR, VP on Financial & Legal issues.

Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць для учасників обмежена, чекайте на підтвердження Вашої реєстрації!

Реєстрація