Загальні Збори IT Ukraine Association: висновки, вибори та плани

Загальні Збори IT Ukraine Association: висновки, вибори та плани

Загальні Збори – закритий захід для представників найбільшої спільноти ІТ-бізнесу в Україні. В рамках даної події традиційно презентується річніий звіт з результатами діяльності Асоціації у ключових напрямках, визначаються найбільш нагальні питання для спільноти та обговорюються плани на наступний звітний період. 

Підсумкові загальні збори пройшли 19 грудня і зібрали представників быльше 30 компаній-учасників.

Виконуючий обов’язки Виконавчого директора Асоціації "ІТ Ukraine", Дмитро Овчаренко презентував результати та плани Асоціації на наступний рік.

Зі звітом по роботі Асоціації 2018 можна ознайомитись за посиланням.

Крім презентації візії та підбиття підсумків року, ключовим питанням для розгляду стало обрання нового Президента, Віце-президентів та вибори Ради представників Асоціації.

За  результатами підсумків виборів:

  • Президентом Асоціації став Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe;
  • Віце-президент з фінансово-правових питань – Дмитро Овчаренко, CEO ALCOR;
  • Віце-Президент з освітніх питань – Максим Почебут, керівник освітніх програм в EPAM Ukraine;
  • Віце-Президент по роботі з малим та середнім бізнесом – Дмитро Козловський, General Manager, Valtech_ Ukraine

Стратегічними напрямками роботи на наступний рік визначено: промо індустрії в Україні і за кордоном, GR та IT-освіта.
Також було обрано виконавчий орган Асоціації для вирішення основних питань у щомісячному режимі. До нього увійшли 11 компаній: GlobalLogic, EPAM, SoftServe, Luxoft, Ciklum, ISD, Astaund Commerce, Infopulse, Intellias, Miratech, N-iХ. 

Крім того, з метою синергії роботи національної Асоціації та регіональних IT кластерів до Ради Представників було запрошено 4 кластери: Lviv, Kharkiv, Dnipro, Kyiv.

Задля виконання пріоритетного напрямку Асоціації у 2019 році - промо індустрії в Україні і за кордоном, прийнято рішення поновити роботу PR комітету Асоціації, яку очолить Віце-президент з PR.

Просимо керівників PR напрямів компаній запропонувати свої кандидатури, заповнивши онлайн-форму до 31.12.2018. Рішення буде прийнято на Раді Представників у січні 2019.

Крім того, на зборах обрали нових учасників Асоціації – компанії Ring Ukraine (800+ чол., Київ) та ISM Ukraine (150+чол., Житомир).

Сьогодні ІТ Асоціація – це надзвичайно ефективний та потужний майданчик для консолідації наших спільних зусиль для розвитку українського ІТ-сектору. Нам вдалося досягти значних результатів: консолідований голос українського ІТ звучить не лише у стінах українського парламенту, але й поруч з лідерами держави на потужних міжнародних економічних та дипломатичних подіях; індустрія демонструє безпрецедентні темпи росту від року до року, що підсилюються позитивними змінами на законодавчому рівні.
За останні кілька років суттєво змінилася структура нашої індустрії: з'явилась велика мережа регіональних ІТ-кластерів, які допомагають розвивати ІТ-сектор на місцях, в той час як ІТ Асоціація займається ініціативами на національному рівні. Я переконаний, що запорукою нашого сьогоднішнього та майбутнього успіху є синергія - компаній, галузевих об’єднань, людей, спільних зусиль. Тож цього року ми запросили представників найбільших кластерів до системної співпраці на платформі Асоціації, діалогу та обміну досвідом, що допоможе нам суттєво примножити успіхи  ІТ-індустрії. Своїм пріоритетним завданням на позиції Президента Асоціації вважаю розбудову цієї взаємодії.

- Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, новообраний Президент Асоціації.

Вітаємо усіх з призначеннями та бажаємо плідної співпраці! Лише об’єднавши зусилля індустрія зможе зробити прорив по всім стратегічним напрямам у 2019!

 

Перегляньте також інші новини Асоціації: