Відгук EPAM про участь в IT Ukraine

EPAM Ukraine
Юрій Антонюк

Юрій Антонюк

Віцепрезидент, очільник EPAM у Центральній та Східній Європі

Український офіс EPAM долучився до Асоціації у 2007 році. За цей час наша спільнота змогла вирости до одного з найбільших в країні об’єднань ІТ-бізнесу, розвивалася разом із галуззю. Сьогодні Асоціація є потужним незалежним майданчиком для діалогу індустрії з її ключовими стейкхолдерами.

Саме побудова ефективного діалогу з державою, освітнім сектором та суспільством є однією з ключових цінностей Асоціації. Для публічної компанії, якою є EPAM, така взаємодія є надзвичайно важливою.

Останні роки ми бачимо якісну еволюцію роботи ІТ-спільноти — з’являється все більше масштабних проєктів та точкових ініціатив, які стали результативною та своєчасною відповіддю на виклики сьогодення.

Так, завдяки зусиллям Асоціації нам вдалося зібрати чималі кошти на підтримку системи охорони здоров’я України у розпал світової пандемії; конференція “Синергія” для ІТ-бізнесу та представників освітнього сектору отримала “друге дихання” у вигляді нового формату та високого рівня залученості учасників; вперше в історії української ІТ-індустрії було проведено дослідження репутації галузі та ключових гравців ринку у публічному просторі;  тривають активні обговорення урядових пропозицій. І це далеко не всі вектори роботи, у яких ми ефективно працювали разом.

Існування такої організації, як Асоціація “IT Ukraine”, говорить про зрілість галузі, її готовність до участі у комплексних змінах у житті країни та громадян. Вважаю, що саме об’єднання зусиль гравців ринку інформаційних технологій в рамках галузевих спільнот є тією рушійною силою, що допоможе ІТ-галузі розвиватися й надалі.