ЮНІСЕФ та EPAM розробили інформаційну платформу HEALTHBUDDY COVID-19

ЮНІСЕФ та EPAM розробили інформаційну платформу HEALTHBUDDY COVID-19

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, оголосила про партнерство з регіональним підрозділом ЮНІСЕФ у країнах Європи та Центарльної Азії та спільну розробку багатофункціональної інформаційної платформи HealthBuddy COVID-19 для захисту жителів даних регіонів.

Створена компанією платформа поєднала у собі функції раніше створеного EPAM застосунку COVID Resistance app та багатомовного чат-бота ЮНІСЕФ HealthBuddy. Так, розробка допомогає користувачам отримати доступ до достовірної інформації щодо вірусу, запобігти поширенню хибних даних та є джерелом рекомендацій щодо профілактичних та захисних заходів під час боротьби з COVID-19.

Чат-бот HealthBuddy COVID-19 вже доступний дев’ятьма мовами та в перспективі може бути локалізований для використання національними органами влади та організаціями охорони здоров’я. З його допомогою вони зможуть інформувати населення про надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я та популяризувати життєво необхідні профілактичні заходи, такі як вакцинація тощо. Серед іншого платформа дозволяє:

  • Усім користувачам оперативно отримувати важливу інформацію у сфері охорони здоров’я, запобігати поширенню фейкових даних та міфів, напряму адресувати питання медичним працівникам, брати участь в опитуваннях на різних стадіях пандемії, самостійно оцінювати побічний вплив COVID-19 та використовувати цю інформацію для запобігання та профілактики коронавіруса.
  • Органам охорони здоров’я відправляти повідомлення з рекомендаціями людям з підозрою на вірус чи підтвердженим діагнозом. Користувачі можуть підписатися на сповіщення, аби відслідковувати ситуацію в режимі реального часу.
  • Працівникам сфери охорони здоров’я отримати доступ до загальної бібліотеки знань та інструкцій щодо дій у різних ситуаціях, інформації про нові розробки, ліки, передові методи лікування та даним щодо актуального моніторингу випадків зараження. Крім того, доступ до зворотного зв’язку та питань від користувачів дозволить медичним працівникам оперативно спілкуватися з ними на кожному етапі пандемії.

Більше інформації про розробку доступно на сайті www.epam.com

HealthBuddy відповідає Загальному регламенту захисту персональних даних (GDPR) ЄС та Закону про охорону і відповідальність за інформацію, отриману в результаті медичного страхування (HIPAA). Для забезпечення успішної роботи платформи EPAM продовжить її технічну підтримку до 2021 року.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.  

: