Учасником Асоціації стала IT компанія Yalantis

Учасником Асоціації стала IT компанія Yalantis

Yalantis — компанія, яка проєктує комплексні технологічні рішення та будує довготривалі партнерські відносини вже протягом 12 років. Компанія працює з проєктами зі сфери нерухомості, медичної галузі, ланцюгів постачань, телекому. Географія клієнтів складається з Європи, США та Азії.

Сьогодні команда налічує понад 300 спеціалістів у різних містах України з головним офісом у Дніпрі та продовжує зростати. Yalantis активно розвиває освітній напрямок: проводить безкоштовні школи з розробки та менеджменту, організовує мітапи та воркшопи для обміну знаннями, підтримує розвиток ІТ спільноти в Україні.

Олександр Холодов, CEO в Yalantis, розповідає:

Наша компанія зараз знаходиться в стані дуже активного розвитку. Тому для нас дуже важливо обмінюватися досвідом з бізнесами, які вже пройшли нашу стадію, і можуть дати пораду по різноманітним операційним та юридичним питанням.  Крім того, потрібна консолідація зусиль в формуванні сприятливого середовища для розвитку IT галузі, тож вважаємо за необхідне єднатись задля захисту наших прав та майбутнього навколо профільної Асоціації «IT Ukraine.