Дата публікації:
Публікація:
“До” та “після” — за вісім місяців повномасштабної війни ми звикли до таких порівнянь. Наприклад, до 24 лютого українська tech індустрія була одним з найбільших експортерів ІТ-послуг в Європі, зростала щороку на 25-30% та генерувала понад 4% ВВП України. А після? А після вона стала однією з рушійних сил відновлення України. І буде такою надалі.
Продуктові та сервісні компанії, аутсорсери, центри R&D — більшість з них проявили під час війни гнучкість та стійкість, забезпечили безперервність бізнес-процесів та зберегли продуктивність на рівні 80-90%. А тепер показують позитивну динаміку росту. Крім того, айтівці збирають мільйони гривень на потреби ЗСУ, донатять до фондів або навіть створюють свої.
Як tech індустрії вдалося вистояти? Які бізнес-моделі показали найбільшу стійкість? Завдяки чому галузь буде конкурувати на глобальному ринку? Про все це під час вебінару розкаже Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.