Як IT забустить економіку та чому повчитися у наших айтівців

Як IT забустить економіку та чому повчитися у наших айтівців

“До” та “після” — за вісім місяців повномасштабної війни ми звикли до таких порівнянь. Наприклад, до 24 лютого українська tech індустрія була одним з найбільших експортерів ІТ-послуг в Європі, зростала щороку на 25-30% та генерувала понад 4% ВВП України. А після? А після вона стала однією з рушійних сил відновлення України. І буде такою надалі.

Продуктові та сервісні компанії, аутсорсери, центри R&D — більшість з них проявили під час війни гнучкість та стійкість, забезпечили безперервність бізнес-процесів та зберегли продуктивність на рівні 80-90%. А тепер показують позитивну динаміку росту. Крім того, айтівці збирають мільйони гривень на потреби ЗСУ, донатять до фондів або навіть створюють свої.

Як tech індустрії вдалося вистояти? Які бізнес-моделі показали найбільшу стійкість? Завдяки чому галузь буде конкурувати на глобальному ринку? Про все це під час вебінару розкаже Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.

Про що поговоримо:

  • Звичайно, про силу українського tech сектору
  • Про гнучкість, розподілені команди та налаштовану віддалену роботу
  • Про стійкі бізнес моделі та навіщо потрібен business continuity plan
  • Про те, як ІТ може посилити економіку країни

А також поміркуємо про конкурентні переваги та місце українського tech сектору на глобальному ринку. 

Вебінар буде корисним

  • Підприємцям, які працюють в tech галузі та хочуть зрозуміти, куди сектор рухатиметься далі 
  • Працівникам IT-галузі, які розмірковують про свої майбутні конкурентні переваги
  • Представникам нетехнічного бізнесу, які прагнуть дізнатися лайфхаки та секрети стійкості

Дата: 11 листопада, 17:30-19:00
Формат: онлайн
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://forms.gle/uSiy232T9tpcRSUB9

Освітня подія відбудеться у межах програми «Фінансист», що реалізується у рамках тристороннього партнерства мережі центрів Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard, спрямованого на розвиток і підтримку вітчизняних підприємців.

Костянтин Васюк — виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine” — найбільшої профільної асоціації IT-індустрії в Україні. Має більше 10 років досвіду роботи в галузі телекомунікацій та інформаційних технологій, більше 5 років був керівником ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації

 

Перегляньте інші новини: