WITSA & IT Ukraine закликають світову індустрію ІКТ підтримати Україну

WITSA & IT Ukraine закликають світову індустрію ІКТ підтримати Україну

WITSA та Асоціація "IT Ukraine" захоплюються стійкістю ІТ-фахівців України та закликають до підтримки з боку світової індустрії ІКТ

Ферфакс, штат Вірджинія: Світовий альянс інновацій, технологій та послуг (WITSA) та Асоціація "ІТ Ukraine" повністю підтримують Генерального  секретаря ООН Антоніу Гутерріша та його заклик до президента путіна припинити війну в Україні. "Такі односторонні дії прямо суперечать Статуту ООН, який передбачає обов’язок всіх членів Організації утримуватися у своїх міжнародних відносинах від погрози силою або її застосування проти територіальної цілісності чи незалежності будь-якої держави або будь-яким іншим способом, несумісним із Цілями Організації Об'єднаних Націй", - заявив генеральний секретар WITSA д-р Джим Пуазант.

Як організація, яка вже майже 50 років займається питаннями миру, процвітання та виконання цифрової обіцянки всіх шляхом зміцнення міжнародної торгівлі та верховенства права, ми підтримуємо безневинний народ України в ці скрутні часи та закликаємо світову спільноту зробити те ж саме

- сказав голова WITSA пан Янніс Сіррос.

Ми закликаємо президента путіна негайно відвести свої збройні сили та працювати над відновленням діалогу та переговорів, щоб врятувати народ України від лих війни,

- продовжив пан Сіррос.

В останні роки Україна досягла значних успіхів на шляху цифровізаціі держави, поставивши амбітну мету трансформуватися у великий європейський центр інформаційних технологій. Незважаючи на те, що з 2014 року Україна перебуває у стані безперервної війни з росією, українська ІТ-індустрія зазнала стрімкого зростання на 36%, в галузі спостерігається значний приріст нових талантів. Продукція та послуги у сфері інформаційних технологій сьогодні є однією з ключових експортних галузей України. За останні три роки IT сектор більш ніж подвоїв свій експорт та збільшив чисельність робочої сили більше ніж на 50%. Багато програм та послуг виробляються українськими компаніями, які асоціюються з якістю та креативністю. У 2020 році технологічний сектор України виріс на 20%, чому сприяють традиційно високий рівень технічної освіти та підвищений попит з боку розвинених держав на  аутсорсингові IT послуги.

Продовжуючи плідну співпрацю з WITSA, ми раді запустити нову ініціативу щодо надання підтримки Україні в цей важкий час. Як єдина діюча експортна галузь, український IT сектор демонструє свою стійкість і зберігає потенціал для зростання. Те, як ІТ-бізнес тримається в умовах війни, надихає, і я впевнений, що разом із представниками світового технологічного ринку у нас вистачить сил та мотивації впоратися із сьогоднішніми викликами та зробити це гідно,

- сказав Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine".

Вкрай важливо, щоб світовий кластер ІКТ підтримав Україну, продовжував свою операційну діяльність, інвестував у розбудову та збереження українського технологічного сектора. Зокрема, корпорації, які шукають постачальників для своїх проектів, або призупинили чи припинили свій бізнес у росії, мають можливості інвестування та пошуку партнерів в українському IT сегменті. Найголовніше, що клієнти, підтримуючи Україну під час війни, і надалі отримують бажані продукти та сервіси.

WITSA та Асоціація ІТ Ukraine звертаються до технологічних компаній оцінити вплив своїх бізнес-рішень на права людини відповідно до Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини.

Ми наполегливо закликаємо представників світової технологічної індустрії розглянути можливість підтримки України у рамках глобальної ініціативи #StandwithUkraine. Неурядовий фонд "Течія", перевірений Асоціацією "ІТ Ukraine", приєднався до глобальної ініціативи #StandwithUkraine. Ідея полягає в тому, щоб громадські діячі та підприємці висловили свою підтримку українцям за допомогою відео, записаного на арені WePlay Arena L. A., який унікально оформлений як майданчик для ініціативи #StandwithUkraine. До проекту вже приєдналися посол та генеральний консул Бельгії Гюнтер Слейваген, IT-підприємці Андрій Комаровський та Іван Агапчев, кінорежисер, сценарист та продюсер Роланд Еммеріх. Асоціація IT Ukraine закликає підприємців, які хотіли б знятися у наступних відео – у прямому ефірі з арени в Лос-Анджелесі (США) або онлайн, транслюючи відео на екрани.

Нижче наводиться неповний список організацій - як міжнародних, так і місцевих - діючих на місці, які ви можете підтримати, а також індивідуальні та колективні ініціативи технологічної та наукової спільноти, спрямовані на допомогу народу України, люб'язно наданий DIGITALEUROPE:

ПРО WITSA:

Світовий альянс інновацій, технологій та послуг (WITSA) є провідним визнаним міжнародним органом глобальної індустрії цифрових технологій, члени якого з більш ніж 80 країн та економік представляють понад 90 відсотків світового ринку ІКТ. Діяльність WITSA спрямована на відстоювання політики, що сприяє зростанню та розвитку галузі; сприяння міжнародній торгівлі та інвестиціям у продукти та послуги цифрових технологій; зміцнення національних галузевих асоціацій WITSA; надання членам широкої мережі професійних контактів.

Члени WITSA є лідерами на глобальному взаємопов'язаному ринку. Оскільки проблеми, що стоять перед індустрією цифрових технологій, безсумнівно, мають глобальний характер, члени WITSA працюють разом для досягнення спільного бачення з важливих питань, що становлять спільний інтерес. WITSA дає можливість своїм членам - від Монголії та Аргентини до Кенії та США - визначити спільні проблеми та пріоритети, обмінятися цінною інформацією та подати єдину позицію з питань галузі. Детальнішу інформацію про WITSA можна знайти на сайті https://witsa.org/.

Про асоціацію "ІТ Ukraine"

IT Ukraine – найбільша в країні асоціація ІТ-компаній, що представляє інтереси понад 75 000 ІТ-спеціалістів. З часу російської агресії асоціація знаходиться в перших рядах реагування галузі, координуючи кібер- та ІТ-підтримку, співпрацюючи з гуманітарними організаціями і поширюючи новини та інформацію для протидії російській пропаганді.

Перегляньте інші новини: