Компанія Wider стала учасницею IT Ukraine

Компанія Wider стала учасницею IT Ukraine

Компанія Wider — це розробник та виробник мультимедійного обладнання, що заснована у 2017 році. Команда проводить свою дослідницьку діяльність на базі національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» імені Ігоря Сікорського з 2013 року та є технічним партнером інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge. 

Наша мета створювати та виводити на ринки ефективні апаратні технічні рішення для візуалізації, та, разом з цим, запроваджувати нові формати інтерактивної колективної роботи на їх базі. Впевнений, що наше партнерство з Асоціацією “IT Ukraine”  – це крута можливість для компаній вийти на новий  рівень продуктивності.  Будемо дуже раді бути корисними та цікавими учасникам Асоціації в реалізації поточних та нових проєктів!,

зазначив директор компанії Антон Галяшинський. 

Компанія розробила багатофункціональне рішення, яке підвищує ефективність навчальних процесів, колективної роботи, моніторингу та аналітики мультивізор WIDER. 

Серед основних напрямків діяльності компанії: 

  • сервіси з оренди мультивізорів для заходів: виставки, семінари, конференції, форуми, презентації, а також розважальні корпоративи, свята, весілля, ювілеї. 
  • впровадження в корпоративний сегмент – завдяки вбудованому функціоналу, організація групових багатоканальних відеоконференцій з ефектом присутності та системна методична робота над проєктами та програмним забезпеченням. Така концепція ідеально підходить для повсякденної роботи розробників, організації хакатонів та інжинірингових марафонів, 3D моделювання та колективної роботи із застосуванням VR.
  • Також компанія Wider реалізує проєкти з оснащення державних та силових структур мобільними ситуаційними центрами онлайн моніторинг (відеокамери, GPS-трекінг), підключення дронів, оперативний відеозв’язок.