Західноукраїнське представництво

Представництво працює в п’яти західних областях України: Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Закарпатській та Тернопільській.

Про представництво

21 червня 2022 року Асоціація “IT Ukraine” офіційно стартувала роботу Західноукраїнського представництва в Івано-Франківську на базі Promprylad.Renovation, з яким напередодні було укладено Меморандум про стратегічне партнерство. Спільними зусиллями партнери домовились розвивати регіональний ІТ-потенціал та технологічну екосистему Івано-Франківщини, яка стане потужним хабом формування нової економіки України. Представництво працює в п’яти західних областях України: Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Закарпатській та Тернопільській.

Основні напрями діяльності

  • GR;
  • міжнародне співробітництво;
  • освіта;
  • PR та комунікації.

Детально про діяльність Асоціації в презентації.

Вікторія Федоренко

Керівниця Західноукраїнського представництва

Вікторія Федоренко

заступниця Виконавчого директора Асоціації

fedorenko@itukraine.org.ua

ITU Public Talks #Frankivsk

Наші новини та події

IT Ukraine стартує активності на Заході України

Асоціація «IT Ukraine» відкрила Західноукраїнське представництво

Івано-Франківська телерадіокомпанія ТРК «3-Студія» про відкриття представництва

Зустріч з Головою Івано-Франківської обласної військової адміністрації

ITU Public talks #Frankivsk. Дія.City: переваги та виклики

ITU Public talks #Frankivsk стартували з дискусії про Дія.City

Асоціація - партнер BRAVE Summit в Івано-Франківську

ITU Public talks #Frankivsk: IT-освіта у реаліях війни

Urban Space Radio став інформаційним партнером ITU Public Talks

Зустріч з Головою Чернівецької обласої військової адміністрації

ITU Public talks #Frankivsk: IT-освіта у фокусі

ITU Public talks #Frankivsk: team branding та networking

Запрошуємо на нетворкінг-дискусію до Франківську

Представник Bosch Group Віталій Бульда на ITU Public talks #Frankivsk

ITU Public talks #Frankivsk про team branding та спільноти

Стратегії виходу на міжнародні ринки в умовах війни

Спільнота Асоціації зустрілась офлайн у Франківську

 

Про нас говорять партнери:

Юрій Филюк, CEO Promprylad.Renovation

"IТ Ukraine Association є найбільшою об'єднуючою асоціацією ІТ-компаній в Україні. Під час війни економічний фронт є одним із найважливіших, а ІТ галузь - це, власне, та експортно орієнтована галузь, яка продовжує працювати, сплачувати податки і залучати інвестиції в країну. Тому ми з радістю відгукнулись на ідею відкриття західноукраїнського офісу Асоціації на Промприладі. Ми переконані, що дане партнерство матиме великий синергетичний ефект для всіх учасників."

Аліна Токмиленко, Managing director, Save Business Now

"Наявність кластерних асоціацій в місті є важливим кроком в розвитку професійного бізнес середовища. В той час, коли компанії диверсифікують ризики, відкриваючи офіси на заході України, а опитування показують, що близько половини громадян розмірковують про переїзд в інші країни, наявність робочих місць та якісних об’єднань, є критично важливим для збереження інтелектуального потенціалу нашої країни. Центр підтримки бізнесу Save Business Now та IT Ukraine Association у партнерстві випрацьовують серію подій та зустрічей, які сприятимуть професійному зростанню фахівців з різних сфер бізнесу."

Руслана Товтин, Начальник Західного Департаменту UKRSIBBANK

"Стратегічне партнерство з ІТ-сектором є надзвичайно важливим для нас, адже ця сфера здатна залишатися продуктивною навіть у кризові для всієї економіки часи. Ми впевнені, що уже найближчим часом зростання та прогрес української економіки почнеться саме з таких компаній, адже вони молоді, інноваційні та прагнуть рости разом із країною. Приєднання Укрсиббанку до Західноукраїнського підрозділу ІТ Асоціації України дає нам можливість ще краще розуміти наших клієнтів у галузі інноваційних технологій, а отже, створювати найбільш зручні та прийнятні для них продукти та послуги. А глобальне розуміння банком усіх особливостей та нюансів цього бізнесу дозволить зробити більш успішним сам бізнес та сприяти розвитку галузі."

Дмитро Шкільнюк, Голова Чернівецького ІТ кластеру

"Чернівецький кластер не міг бути осторонь відкриття Західноукраїнського офісу Асоціації, адже ми вже давно ведемо співпрацю в межах нашого стратегічного партнерства. Надалі будемо активно долучатися до нових ініціатив, зберігаючи наш ключовий напрямок - розвиток ІТ-освіти. Наразі формуємо з командою ІТ Ukraine конкретні проекти та спільні регіональні ініціативи."

Наталія Анохіна, Директорка з розвитку бізнесу HebronSoft, модераторка ITU Public Talks #Frankivsk,

"Основною метою зустрічі було проведення транспарентного та відвертого діалогу про те, що спонукає компанії долучатися до нового режиму Дія.City і, навпаки, що стримує, донести до уваги Міністерства застереження ІТ спільноти та очікування від держави в напрямку підтримки бізнесу в умовах воєнного стану. За результатами зустрічі учасникам  вдалося обговорити ті проблемні моменти, які вже виявилися  початку запуску  Дія.City за період з 8 лютого 2022 року та методи нівелювання таких. Дякуємо учасникам за активну дискусію та сподіваємося на нові заходи в такому форматі."

Віталій Бульда, Представник Bosch Group в Україні, генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд»

"Тема розвитку бренду команди набула ще більшого значення у часи пандемії та війни. Всім звичні тімбілдінги вже неефективні, нові реалії вимагають від менеджменту нестандартних рішень та дій. Про що мали чудову нагоду спілкуватися з представниками різних бізнесів на ITU Public Talks #Frankivsk. Дякуємо організаторам."

Антон Чорний, CEO GoIT, модератор ITU Public Talks #Frankivsk

"Освітні ініціативи в західних регіонах зараз мають першочергове значення для української IT-сфери. Панельна дискусія на ITU Public Talks показала наявний тут людський капітал та окреслила вектор подальшого розвитку у сегментах вищої, неформальної та професійно-технічної освіти."