Вітаємо “Прозорро.Продажі” у спільноті Асоціації “IT Ukraine”

Вітаємо “Прозорро.Продажі” у спільноті Асоціації “IT Ukraine”

«Прозорро.Продажі» — це інноваційне ІТ-рішення для проведення справедливих та ефективних електронних аукціонів. За п’ять років воно перетворилось із стартапу на державне підприємство, а його головною метою стало створення довіри на ринках, де розподіляються державні та комунальні активи. Сьогодні в системі «Прозорро.Продажі» проводяться аукціони з приватизації, оренди майна, продажу будь-яких активів і бізнесів в цілому на десятки мільярдів гривень, що надходять до державного бюджету щорічно.

Функція «Прозорро.Продажі» — гарантувати безпеку аукціонів, тобто убезпечити їх від можливостей будь-якого втручання чи спроб вплинути на результат.

У 2017 році систему «Прозорро.Продажі» визнали одним з кращих антикорупційних стартапів світу. А в 2018-му році він здобув міжнародну нагороду як проєкт із потужним антикорупційним ефектом в рамках конкурсу The Shield in the Cloud Innovation Challenge, що проводився USA Institute of Peace та C5 Accelerate. В 2020 році «Прозорро.Продажі» стали фіналістами Ukrainian IT Awards та здобули «Срібло» на World Commerce & Contracting Innovation & Excellence Awards за створення прозорих ринків завдяки відкритим даним.

Прозорро.Продажі — це рівні умови для всіх. Це рівний доступ до інформації про актив, єдині правила і процедури для всіх учасників, а для суспільства — можливість контролювати їхнє дотримання. Наша система — це новий рівень співпраці держави, бізнесу та суспільства. Ми щиро раді долучитися до ІТ спільноти Асоціації “IT Ukraine”. І ми впевнені, що спільна праця заради масштабних цілей дозволить вивести країну на зовсім новий рівень,

— зауважив Олексій Соболев, директор ДП «Прозорро.Продажі».

Перегляньте інші новини :