Вітаємо Integrity Vision в нашій комʼюніті

Вітаємо Integrity Vision в нашій комʼюніті

Integrity Vision стала новою учасницею Асоціації. Вітаємо в нашій ІТ-комьюніті!

Integrity Vision українська сервісна ІТ-компанія, що спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів, інтеграційних рішеннях, аутсорсингу, фінансовій безпеці та побудові ІТ-інфраструктур для корпоративного бізнесу.

Широкий технологічний стек, надійна партнерська мережа вендорів та професійна команда дозволяють будувати надійні і якісні рішення для замовників.

Понад 12 років компанія допомагає банкам, ритейлу, телекомунікаційним компаніям та державним установам вдосконалювати свій бізнес. Серед клієнтів - Raiffeisen Bank Aval, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Credit Agricole Bank, International Bank of Azerbaijan, Vodafone, Київстар, Фармак та інші.

Ми постійно у пошуках нових можливостей для розвитку. Де як не в ІТ-спільноті, професіонали можуть удосконалюватись та відкривати нові горизонти індустрії. Наша компанія Integrity Vision вирішила стати частиною Асоціації "IT Ukraine", тому що сила в єдності та співпраці! А надійне партнерство – одна з ключових наших цінностей, - зазначила Інна Соловйова, CEO & Founder IT-компанії Integrity Vision.

Місія компанії: надання найкращого сервісу замовникам шляхом постійного розвитку наших фахівців.  

Офіси в Україні: Київ, Житомир. 

Кількість співробітників: 60+ 

Дякуємо за довіру та сподіваємось на плідну співпрацю!