WE/AR Studio - новий мембер Асоціації!

WE/AR Studio - новий мембер Асоціації!

Хочемо Вас познайомити із нашою новою компанією-учасницею - WE/AR Studio.

Це українська XR-розробна компанія заснована у Києві. WE/AR Studio допомагає бізнесам випереджати своїх конкурентів, пропонуючи ефективні AR/VR рішення, кастомізовані для їхніх потреб.

У компанії переконані, що будь-яке XR рішення — це інвестиція, яка має окупитися. Саме тому, клієнтам пропонуються лише ефективні рішення з високою рентабельністю інвестицій, які створюють реальну конкурентну перевагу, та полегшують процеси для бізнесу.

Протягом кількох років WE/AR Studio є офіційним AR/VR партнером з Intel та Qualcomm, що дає їй доступ до найновіших технологій та пристроїв на ринку. Компанія пишається своїм портфоліо та успішними кейсами з такими брендами, як Mana Interactive, Pepsi, Atlassian, Skoda, Bud, Unicef та іншими.

Головна місія полягає в тому, щоб допомогти бізнесу знайти свій шлях із XR технологіями, правильно їх інтегрувати та створити свою присутність у Метавсесвіті.

Ми приєднались до Асоціації, тому що наша сила в єдності, особливо зараз. Ми бачимо можливості розвивати свій бізнес через коллаборації і партнерства, виходити на нові ринки, або закривати масштабніші проекти разом. Ми можемо підсилювати один одного і показувати всьому світові, що Україна - це країна талановитих, працьовитих і інноваційних людей, - Дар’я Федько, CEO&Founder та Євгеній Федько, COO & Co-founder, WeAR Studio.

Раді вітати в WE/AR Studio в нашій ІТ-ком’юніті! Дякуємо за довіру і сподіваємось на плідну співпрацю.

Перегляньте інші новини: