Запрошуємо на семінар з податкових та кримінально-правових питань

Запрошуємо на семінар з податкових та кримінально-правових питань

12 травня о 15:00 юридична компанія Sayenko Kharenko спільно з Асоціацією “IT Ukraine” проведуть семінар на тему «Як захиститися від перевірок податкових та правоохоронних органів». Захід буде цікавий власникам та керівникам бізнесів, фінансистам та юристам. 

У 2021 році Кабінет Міністрів України скоротив строки мораторію щодо податкових перевірок, проведення яких у 2020 році було суттєво обмежене. Це означає, що бізнесу варто підготуватися до можливих податкових перевірок у майбутньому. 

Крім того, податкові питання продовжують викликати інтерес і у правоохоронних органів, наприклад, податкової поліції, що очікує реорганізації у Бюро економічної безпеки. Про особливості проведення таких перевірок та ризики для бізнесу, пов’язані з ними, учасники дізнаються на семінарі «Як захиститися від перевірок податкових та правоохоронних органів».

Спікери заходу:

Дата: 12 травня 2021 

Час: 15:00 - 18:00

Формат участі: offline + online

Умови участі: для участі потрібно пройти швидку реєстрацію за посиланням: https://taxandlawaudits.ticketforevent.com/

З приводу питань та уточнень пишіть на адресу koo@sk.ua.

 

 

 

_______
Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Компанія виступає юридичним радником понад 1800 клієнтів з понад 60 країн по всьому світу. Команда Sayenko Kharenko впевнена, що кожен клієнт має унікальні бізнес-потреби, тому розробляє індивідуальні бізнес-рішення для кожного. Понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою № 1 в усіх основних галузях права і більш ніж 30 раз «Фірмою року в Україні» за версією найбільш престижних професійних нагород.

Перегляньте інші новини :