Запрошуємо IT-бізнеси розповісти про свої КСВ-ініціативи!

Запрошуємо IT-бізнеси розповісти про свої КСВ-ініціативи!

Стартувала робота над підготовкою другого в Україні каталогу ініціатив корпоративної соціальної відповідальності. Це масштабне дослідження українського ринку КСВ, який представить детальний огляд сфери та розповість про соціальні ініціативи бізнесів. Організатором проєкту є ініціатива Pro Bono Club Ukrainе, Асоціація "IT Ukraine" виступила інформаційним партнером проєкту. 

Запрошуємо до участі IT-компанії, які реалізують проєкти з КСВ в Україні. Для того, щоб взяти участь в дослідженні та розповісти про них, просимо заповнити форму до 7-го лютого. Дізнатись більше про дослідження можна тут: https://probono.org.ua/csresearch2021.

В чому користь каталогу КВС-ініціатив:

  • він містить аналітичну інформацію щодо ринку КСВ-ініціатив в Україні;
  • надає інформацію про найкращі практики КСВ в компаніях України;
  • допомагає бізнесам та громадським організаціям обрати партнерів для подальшох співпраці. запропонувати для вас громадські організації та БФ для ефективної співпраці. 

Перший в Україні каталог КСВ-ініціатив був створений ще у 2019 році командою Pro Bono Club з метою посилення ефективної співпраці бізнесу з громадським сектором. Участь в дослідженні взяли 56 компаній, каталог складався з наступних розділів: 

  • Статистичний огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності українських компаній. 
  • Ключові інтереси компаній згідно з Цілями Сталого Розвитку.
  • Приклади реалізованих КСВ-ініціатив українських компаній.

Цього року організатори планують не тільки актуалізувати наявну інформацію, але і дослідити поточний стан сфери КСВ в Україні та доповнити каталог численними кейсами.