Випускники освітньої програми EPAM eKids провели День Землі у форматі пізнавального екоквесту

Випускники EPAM eKids взяли участь у екоквесті на День Землі

Упродовж березня та квітня тривала чергова хвиля освітньої програми EPAM eKids. За допомогою мови програмування Scratch дітлахи традиційно створювали мультики, ігри та інформаційні проекти на одну з тем Цілей сталого розвитку суспільства. Завершення навчання припало на всесвітній День Землі, який випускники провели з користю для себе та оточуючого середовища. Вони отримали дипломи прямо у парку, на свіжому повітрі. Разом з батьками діти прибирали та озеленювали Солом’янський ландшафтний парк, а також взяли участь у пізнавальному екоквесті.

Під час квесту школяри вирішували інтелектуальні завдання та дізналися більше про збереження біорозмаїття на планеті, а саме: як у нашій країні переробляється упаковка від товарів щоденного вжитку, як очищувати воду, чому кажани занесені до Червоної книги України та багато іншого.  

Екоквест відбувся за підтримки партнерів EPAM Ukraine: WWF – Представництва Всесвітнього фонду дикої природи в Україні, ООН в Україні - Глобального договору ООН, Молодіжної консультативної панелі, Національної скаутської організації Пласт.

Тема сталого розвитку суспільства стала наскрізною під час навчання школярів програмуванню та логічним продовженням випуску весняної хвилі, який відбувся у всесвітній День Землі. Діти одночасно отримали всебічні знання з інноваційних технологій та основ взаємодії з навколишнім середовищем. Ігровий формат був обраний не випадкого, адже таке навчання  сприяє кращому засвоєнню інформації. EPAM Ukraine дуже вдячна партнерам, які на волонтерських засадах розробили та провели пізнавальний екоквест для майбутніх програмістів

Азіза Хамідова, Менеджер з корпоративної соціальної відповідальності EPAM

Глобальна освітня програма EPAM eKids та екологічні проекти є частиної соціальної стратегії компанії, спрямованої на розвиток молодого покоління та турботу про довкілля. EPAM Ukraine перша серед ІТ-компаній відкрила станцію програмування на мові Scratch у дитячому місті професій KidsWill у Києві.

З травня 2017 більше ніж 7000 дітей мали можливість познайомитись з професією програміста. Окрім повністю обладненої станції волонтери компанії регулярно проводять навчання для тренерів та дітей. Також бізнес надає технічну підтримку в оснащенні клубів програмування для дітей у співпраці із організацією Code.UA.