Восени лідери Hyperloop та Paramount прочитають лекції у Києві

Восени лідери Hyperloop та Paramount прочитають лекції у Києві

22 серпня міжнародна компанія Innovecs відкрила в Києві мультимедійний хаб для проведення освітніх подій InnoHub. Креативний простір розташований за адресою бул. Вацлава Гавела 6з та має площу в 500 кв. м. В церемонії відкриття хабу приймали участь засновник та СЕО Innovecs Алекс Луцький та посол США в Україні Марі Йованович.

InnoHub було створено з метою обміну досвідом керівних міжнародних експертів з українськими розробниками та менеджерами у сфері інноваційних технологій. Куратором хабу є Ольга Сафіна, чиїми зусиллями раніше були запущені такі проекти, як FEDORIV Hub, ВДНГ, UNIT.City, креативний простір "Часопис" та інших. За її словами, новий простір відрізнятиметься від інших своєю освітньою ідеологією та цілями. Тут українські розробники та менеджери зможуть поспілкуватись з міжнародними клієнтами Innovecs та провідними світовими експертами.

Відкриття креативного простору супроводжувалось панельною дискусією на тему "Нова ера України на глобальному ринку", серед спікерів якої були такі відомі топ-менеджери, як Оуен О’Доннел з Amazon та Вішал Матур, що працює на Accenture, A.T. Kearney та Telefonica. Під час панелі спікери зазначили, що український ІТ-сектор є конкурентоспроможним, однак для роботи на міжнародному ринку йому бракує досвідчених менеджерів.

Також у день відкриття керівники хабу анонсували першу конференцію, що відбудеться на його території 14 вересня. Спікерами на ней стануть гості з Hyperloop, Paramount та Amazon, чиї виступи будуть спрямовані на обмін досвідом та розвиток технологічних проектів. Серед учасників конференції – віце-президент VIRGIN HYPERLOOP ONE Колін Рос та креативний менеджер компанії Сара Іскандер, що виступатимуть з темами Future of transportation: the view of Virgin Hyperloop One team и The technology business: how the transport could be disrupted?

Окрім того, в жовтні в рамках конференції присвяченої технологіям та розробкам у сфері области Gaming & Entertainment виступить Джон Кавана з кейсом Paramount Pictures. Кавана має більш ніж п’ятнадцять років досвіду роботи з комплексними продуктами. Він створив інтерактивний ігровий підрозділ Paramount Pictures та провів всі видавничі операції для найкрупнішого розробника відеоігор Великобританії.

Також організатори готують хакатон, технічні конференції та мітапи. Деталі івентів вже незабаром з’являться на офіційній сторінці компанії. Слідкувати за подіями можна на сайті проекту https://innohub.innovecs.com.

Перегляньте інші новини галузі: