Відгук Luxoft про участь в IT Ukraine

Luxoft Ukraine
Володимир Шаров

Володимир Шаров

Global Operations Director, Luxoft

Чимало стратегічних питань розвитку вітчизняного ІТ-ринку потребують кооперації значної кількості його ключових гравців, партнерської співпраці і досягнення мети спільними зусиллями. Асоціація зуміла об’єднати потрібну кількість учасників і успішно виконувати координаційну роль. 

Для нас важливою є робота Асоціації у напрямку усунення регуляторних бар’єрів для IT-галузі, підтримка конструктивного діалогу з представниками влади щодо подальшого розвитку індустрії, забезпечення стабільних умов функціонування ринку. На особливу увагу заслуговують освітні ініціативи, які покликані зменшити розрив між якісним рівнем підготовки студентів у ВНЗ та потребами бізнесу. 

Для Luxoft головною цінністю участі в Асоціації є можливість спільно вирішувати питання, які не під силу розв’язати одній компанії,  – оподаткування галузі, розвиток та реформування IT-освіти тощо. 

На наш погляд, Асоціація вийшла на якісно новий рівень роботи. Команда ставить перед собою амбітні цілі, знаходить шляхи їх досягнення, ефективно працює над досить різноплановими проектами. Стратегія Асоціації повністю відповідає потребам галузі, а діяльність -  більш помітною та прозорою завдяки регулярній присутності у ЗМІ. 

Сьогодні ІТ-ринок змінюється надзвичайно швидко і ряд питань потребує стовідсоткового негайного вирішення для подальшого розвитку індустрії. Зокрема, це питання оподаткування та сталих умов функціонування бізнесу, спрощення трудового законодавства та його відповідність потребам бізнесу і сьогодення, захищеність компаній від неправомірних дій контролюючих органів та забезпечення прав інтелектуальної власності, формування сучасної освітньої системи як у школах, так і вищих навчальних закладах для підготовки конкурентоспроможних фахівців. Вирішення цих питань у найближчі 3-5 років відкриє нові можливості для IT-галузі та зробить Україну помітним та впливовим гравцем на глобальному ринку, і ми впевнені, що саме Асоціація "IT Ukraine" має можливість прибрати ці бар’єри.