Відгук про участь Luxoft Ukraine в IT Ukraine

Luxoft Ukraine
Віталій Кармазінський

Віталій Кармазінський

Керуючий директор Luxoft Ukraine

IT Ukraine стала чудовою платформою для взаємодії компаній з владою, суспільством та одна з одною

В “далекому” 2007 році, коли Luxoft приєдналась до Асоціації "IT Ukraine", українська IT галузь була не такою, якою ми її бачимо тепер. На той момент нас було лише 17 тисяч спеціалістів, а експорт послуг вже тоді складав 500 млн доларів. Ми були малими, але амбітними та перспективними і часто діяли самі по собі.

Через 13 років маємо зовсім іншу ситуацію - ми перетворились у передову індустрію. За це час українська спільнота інженерів виросла у понад 11 разів, а обсяг експорту став вдесятеро більшим! 

Ми навчилися взаємодіяти з владою, суспільством та одні з одним: виступати єдиним фронтом, якщо це потрібно, реалізовувати великі освітні та соціальні проекти, а IT Ukraine стала для цього чудовою платформою.

Пишаюся нашими багатьма спільними ініціативами. Зокрема, в минулому році завдяки проекту #AntiVirus IT-галузь допомогла українським лікарям у боротьбі з коронавірусом грошима і обладнанням на десятки мільйонів гривень. Радий, що спільнота міцніє і вірю, що на українську IT-індустрію чекає ще більш цікаве і успішне майбутнє. Разом ми можемо більше.