Вийшло інфографічне дослідження “Цифрова економіка України”

Вийшло інфографічне дослідження “Цифрова економіка України”

7 з 10 найбільших компаній світу цифрові, e-commerce в Україні щороку зростає на 20-30%, а ринок доставки харчів в Україні подвоюється щороку. Цифрова економіка охоплює все більше сфер людського життя, в той час як дані стають основною цінністю. Саме тому контент-маркетингова агенція Top Lead дослідила основні сфери цифрової економіки та представила результати в інформаційно-аналітичному проєкті “Цифрова економіка України”.

Дослідження представлене у форматі інфографіки та розкриває наступні аспекти: 

  • що таке цифрова, віртуальна економіки та як їх виміряти;
  • що таке цифровий бізнес та яка його цифрова спроможність за галузями; 
  • цифрова економіка України у цифрах та прикладах: online-торгівля (e-commerce), сфера відпочинку та спілкування, реклама та ринок праці, інтернет речей, оцифроване виробництво, цифрова освіта, цифрові будинки тощо;
  • тренди економічного розвитку світу. 

Дослідження підготувала контент-маркетингова агенція Top Lead. Інформаційними партнерами стали Асоціація “IT Ukraine” та BusinessViews

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ “ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ”

Найбільший виклик перед Україною зараз — забезпечити стійке та швидке економічне зростання. У сучасному світі воно відбувається завдяки переходу бізнесів та країн “в цифру”. Ми випустили це дослідження, щоб показати, як прокласти цифрові колії для економіки України.

— Станіслав Шум, СЕО Top Lead

Асоціація активно підтримує цифровізацію економіки, адже це дозволяє IT-галузі зростати та бути конкурентоспроможною на світовому ринку. Дослідження  “Цифрова економіка України” наглядно і простими словами розповідає про основні сфери нашого з вами повсякденного життя, які вже зазнали цифрової трансформації.

— Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”

Дане дослідження є актуальним для України, яка слідує за світовими трендами і веде активну роботу над цифровізацією країни. Наразі працює Міністерство цифрової трансформації, ухвалена концепція розвитку цифрової економіки, державні послуги стають цифровими, а бізнес мігрує у хмару, розвиває мобільні додатки та опановує нові бізнес-моделі. Без цифровізації Україна попросту не зможе гідно конкурувати з іншими країнами за економічне зростання, людей, інвестиції та лідерство. 

: