7 компаній приєднались до Valtech у 2022

7 компаній приєднались до Valtech у 2022

Valtech – міжнародна діджитал агенція з 60 офісами у більш ніж 20 країнах, що постійно зростає.

Так, з початку 2022 року до агенції приєднались 7 компаній, розширивши експертизу Valtech у різних напрямах.

Appsolutely – голландський лідер ринку Salesforce зі статусом Summit Consulting Partner, здебільшого фокусується на розробці застосунків для Salesforce AppExchange.

Evident – португальсько-нідерланська діджитал агенція з двадцятилітнім досвідом надання трансформаційних рішень для B2B клієнтів. Evident зосереджені на B2B, і мають 20-річний досвід розробки для виробництв, дістрибьютерів та постачальників послуг в Європі.

CloudCo – мексиканська компанія, яка спеціалізується на розробці індивідуальних рішень для платформи Salesforce. Мають 17 років досвіду роботи в Salesforce, +100 сертифікацій та понад 90 експертів Salesforce.

Wings IT бразильська компанія Wings IT, яка входить у десятку найсильніших партнерів Salesforce LATAM та має понад 15 років досвіду на проектах з Salesforce. Інтеграція з Wings IT підсилює позиції компанії, як визнаного лідера електронної комерції. Приєднання 140 спеціалістів різних сервісів Salesforce дозволить підтримувати клієнтів в усіх архітектурних системах.

Absolunet налічують 300 спеціалістів у 5 офісах у Північній Америці та Європі. Це придбання, яке міцно закріплює позицію Valtech як домінуючого глобального гравця в сфері комерційних послуг. І зміцнює лідерство на основних комерційних платформах на ринку: Adobe, Salesforce, commercetools, Optimizely, SAP і VTEX.

The Berndt Group (TBG)визнаний діджитал лідер у сфері охорони здоров’я та провідний партнер Sitecore – сприятиме новому масштабу експертності Valtech галузі. Понад 80 висококваліфікованих практиків з досвідом розробки діджиталу для медичних компаній і потужної експертизою у сфері фінансових послуг та B2B стали частиною Valtech.

Union – це команда експертів, зосереджена на стратегії брендів, побудованих на даних, ефективних медіа та фірмовому стилі. Як агенція творчого та продуктивного маркетингу, Union розробляє багатоканальні кампанії та вивільняє креативність у світі, що керується даними. Його мета – допомогти брендам отримати результати, які запам’ятовуються, піддаються вимірюванню та повторюванню.

Ми завжди в пошуках талантів: Java, .Net, Front-end with React / Vue.js, Manual та Automation QAs, Azure Devops, Salesforce B2C Cloud і Sitecore розробників.

Перегляньте інші новини: