Вітаємо Animal ID у нашій tech-community!

Вітаємо Animal ID у нашій tech-community!

В Асоціації “IT Ukraine” новий мембер! Раді, що нас стає все більше. Це свідчить про високий рівень довіри до нас та розширює наші можливості для співпраці. 

Animal ID – міжнародна платформа для власників домашніх тварин. Проект стартував у 2011 році як громадська ініціатива, а у 2015 трансформувався у повноцінний стартап. Наразі платформа Animal ID об'єднує близько 800 000 користувачів у 70 країнах.               

Основний продукт — комплексна платформа для відповідальних власників домашніх тварин та інноваційних брендів домашніх тварин, яка включає спеціально розроблений мобільний додаток по догляду за домашніми улюбленцями. Маючи великий досвід роботи в галузі ідентифікації домашніх тварин на міжнародній арені, компанія також виробляє високоякісні мікрочіпи та QR-паспорти на власних виробництвах у Дрогобичі (Україна) та Далласі (штат Техас, США).

                      

Наша місія - створити прості інструменти для реєстрації та ідентифікації кожного домашнього улюбленця, щоб вирішити проблему загублених та безпритульних тварин, подолати нелегальну торгівлю цуценятами, підвищити рівень догляду за домашніми тваринами.

Офіси компанії в Україні: м. Дрогобич
Кількість спеціалістів в Україні: 20
Офіси компанії за кордоном: м. Даллас, США
Кількість спеціалістів в цілому: 30

В умовах війни особливо важливим є посилення економічної спроможності нашої країни у всіх галузях, зокрема у ІТ-секторі, який дуже активно розвивається як у світі, так і в Україні. Ми щасливі стати частиною Асоціації "IT Ukraine", адже лише в єдності наша сила і віримо, що спільно ми досягнемо ще більших успіхів, - коментує Віктор Копач, співзасновник Animal ID.

Перегляньте інші новини: