Відкриті дані та їх використання у стартапах/проєктах

Відкриті дані та їх використання у стартапах/проєктах

Вебінар

Про подію:

Другий вебінар у рамках Hack for Locals 2.0: Safer Communities Hackathon. Один з напрямів роботи учасників на хакатоні — громадська безпека на основі фактичних відкритих даних. На вебінарі поговоримо про те, як можна використовувати відкриті дані у різноманітних проєктах. 

Програма вебінару

  • Презентація онлайн-хакатону Hack For Locals 2.0. (10 хвилин).
  • Огляд актуальних трендів та рішень у сфері відкритих даних, які можуть покращити громадську безпеку спільнот в Україні та світі (35 хв).
  • Дискусія з експертом, питання/відповіді (15 хвилин).
 

Про спікерку:

Євгенія Клепа добре розбирається і у стартапах, і у технологіях, адже вона:

  • виконавча директорка 1991 Open Data Incubator — першого некомерційного інкубатора, що розвиває не тільки проєкти, які працюють на відкритих даних, а ще й рух та екосистему open data в Україні. Часто виступає в ролі наставниці для стартапів на pre-seed та seed стадіях як в Україні, так і за кордоном;
  • сo-founder Urban Space 500 в Києві;
  • амбасадорка W.TECH Ukraine, першого українського ком'юніті жінок-лідерів в сфері технологій і онлайн-бізнесу;
  • лекторка Київської школи економіки та Міжнародного інституту бізнесу в Україні.

 

Це другий вебінар у рамках підготовки до хакатону Hack For Locals 2.0 Safer Communities Hackathon, що відбудеться 30 жовтня — 1 листопада. Тому його основна мета — допомогти учасникам хакатону заглибитися у проблематику і покращити презентацію своїх майбутніх ідей. Втім, прослухати вебінар можуть усі бажаючі. 

Hack for Locals 2.0: «Безпечні спільноти» (Safer Communities Hackathon) організований в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, платформою кар’єрного розвитку Happy Monday та агентством інновацій Center42, за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Канади, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.