Час розказати світу про себе: UVCA готує Investors Book 2021

Час розказати світу про себе: UVCA готує Investors Book 2021

Триває збір інформації для нового каталогу Investors Book 2021. Ініціатива реалізується Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України. Організатори закликають усіх учасників ринку венчурних інвестицій взяти участь у опитуванні, щоб разом створити максимально повне й корисне джерело даних про можливості для фандрейзингу, що існують в Україні.

Потрапити до каталогу й зробити важливий внесок в розвиток нової економіки України легко — потрібно лише пройти опитування за посиланням. До участі запрошуються всі активні учасники ринку венчурних інвестицій, що орієнтовані на роботу з українськими інноваційними компаніями.

Investors Book 2021 це онлайн-каталог, що дозволить зібрати відомості про ситуацію на ринку, а також корисний інструмент як для стартапів, так і для інвесторів, що спрощує процес пошуку фінансування та допомагає знаходити нові цікаві проєкти. 

Існує стереотип, що в Україні дуже мало активних інвесторів, і ми хочемо зруйнувати цей міф. Кращий спосіб це зробити — дозволити самим інвесторам розповісти про себе й свої інтереси. Тому ми ініціюємо відкритий збір інформації та хочемо, щоб цей каталог формувався відкрито, прозоро й максимально повно. Крім того, ми бачимо, що засновники не завжди знають про всі наявні можливості, а тому хочемо надати їм зручний інструмент для масштабування бізнесу,

  коментує Ольга Афанасьєва, почесний член та співголова Дослідницького комітету UVCA, керівник ELEKS Kyiv.

З 2019 року USAID підтримує студентські, інкубаційні, менторські ініціативи та гранти для стартапів. Але саме фінансування стартапів на ранніх стадіях є однією з перешкод зростання екосистеми в Україні. Тому, ми очікуємо, що Investors Book акумулює не лише оновлену інформацію про усі можливості, а й презентує позитивну динаміку інвестицій, надавши амбітним підприємцям підказки до яких інвесторів їм звертатись першочергово. Даний каталог включатиме якісний аналіз інвесторів, які готові вкладати в українські технологічні компанії, та презентуватиме останніх як надійних партнерів в Україні,

коментує Валерій Добровольський, керівник ініціатив для ІТ-сектору Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ).

Держава, також як і приватні інвестори, зацікавлені в підтримці нових технологічних проектів в Україні. Створення каталогу — це важливий фактор з точки зору систематизації даних. Ми також працюємо над тим, щоб якомога більше послуг та сервісів держава надавала в цифровому форматі, а відомості про них були зручно презентовані. І важливо те, що проєкт на всіх етапах реалізується онлайн, адже це саме те середовище, де присутні всі ключові стейкхолдери,

— зазначає Антон Мельник, експерт з інвестицій Міністерства цифрової трансформації.

Участь у створенні Investors Book 2021 — це стратегічний крок у створенні цивілізованого й динамічного ринку венчурних інвестицій інтегрованого у глобальну систему економіки інновацій. Фінальний каталог, який буде представлений на електронних ресурсах у вільному доступі, стане не просто демонстрацією потенціала України, але генератором реальних результатів: нових проєктів, колаборацій, ініціатив. 

Перегляньте інші новини: