Urban Space Radio став інформаційним партнером ITU Public Talks #Frankivsk

Urban Space Radio став інформаційним партнером ITU Public Talks

Нещодавно Західноукраїнські представництва Асоціації “IT Ukraine” та UKRSIBBANK BNP Paribas Group запустили серію менторських зустрічей ITU Public talks #Frankivsk, з метою розвитку регіонального ІТ-потенціалу та його бізнес-спроможностей в нових реаліях, розширення нетворкінгу, обміну досвідом та креативними ідеями. 

Urban Space Radio вирішили підтримати нашу ініціативу та стати інформаційним партнером заходу ITU Public talks #Frankivsk!

Urban Space Radio — це Івано-Франківська медіа-платформа, яка опікується розвитком україномовного аудіального продукту по всій Україні та за її межами. Платформа розвиває український подкастинг з 2015 року.

Вже завтра відбудеться другий захід із серії ITU Public talks #Frankivsk, присвячений освіті ІТ-спеціалістів під час війни та світчерству. У фокусі дискусії: професійно-технічна освіта, чи може вона стати альтернативним бустером в підготовці ІТ-спеціалістів під час війни? Запрошуємо усіх бажаючих долучитись оффлайн у Івано-Франківську (Підземний Перехід Ваґабундо), або онлайн!

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.

Більше інформації на сайті Асоціації, або на Facebook сторінці заходу 

На першому заході ITU Public talks #Frankivsk говорили про Дія.City. Дізнатись деталі та подивитись трансляцію можна за посиланням.

Перегляньте інші новини: