Hack for Locals 3.0

Hack for Locals 3.0

Про подію

Hack for Locals – це щорічний хакатон для розвитку безпечних громад в Україні. З року в рік напрям пошуку рішень змінюється, і цьогоріч його приурочено до Глобальної ініціативи «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Згідно з офіційною статистикою, найбільше від насильства потерпають саме жінки та дівчата як у світі, так і в Україні, приміром близько 90% людей, які зазнали домашнього насильства в Україні, – це жінки.

Цьогоріч учасникам Hack for Locals 3.0 пропонують спрямувати сили на пошук рішень для запобігання і протидії різним проявам насильства. 

Долучитися до хакатону можуть усі охочі – розробники та дизайнери, маркетологи та підприємці, студенти та управлінці, представники влади й ентузіасти громадянського суспільства. До участі буде запрошено як окремих учасників, так і команди. 

Три найкращі проєкти отримають грантову підтримку на реалізацію ідей у розмірі до 15 000 доларів США та будуть реалізовуватись у партнерстві з громадами Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Як взяти участь?

  1. Зареєструватися на подію за посиланням: гуртом чи індивідуально. У першому випадку ви можете вирушити на хакатон із вже сформованою ідеєю та командою змінотворців. У другому – сформувати команду безпосередньо на заході або долучитися до вже існуючої.
  2. 26 листопада 2021 р. приєднатися до онлайн-зустрічі у будь-якому зручному місці зі стабільним інтернет-зв'язком і встановленими програмами Slack та Zoom.
  3. За наступні 48 годин створити проєкт та презентувати його журі. Працювати можна самостійно або разом із однодумцями.

Участь у заході є безкоштовною. Реєстрація для участі в хакатоні триватиме до 21 листопада 2021 року включно і є обов'язковою для всіх учасників.

Яким темам мають бути присвячені проєкти?

  1. Безпека вдома: ідеї та рішення, спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству.
  2. Безпека у громаді: інноваційні рішення, які допоможуть зробити наші міста і села вільними від проявів насильства у місцях соціальної активності громадян.
  3. Безпека у суспільстві: пропозиції миротворчих практик й методик роботи з конфліктами в різних сферах життя, а також ініціативи, які сприятимуть поширенню культури згуртованості та миру у громадах. 

Проєкти учасників можуть бути як технологічними (застосунки, програми, платформи, пристрої тощо), так і просвітницькими (медіакампанії, фото- та відеопроєкти, подкасти, креативні цифрові рішення тощо)

 

Що отримують переможці?

  • Три проєкти-переможці отримають грантову підтримку на реалізацію своїх ідей від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторську допомогу від організаторів та інші цінні призи від партнерів. 
  • Сума гранту надаватиметься до 15 000 доларів США залежно від ідеї та географії проєкту.

Дізнатися більше

Перегляньте інші події