ІТ-компанії отримають нові можливості співпраці з Великою Британією

ІТ-компанії отримають нові можливості співпраці з Великою Британією

6 вересня Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк провів зустріч з першим секретарем з економічних питань Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії  Валентином Максимчуком.

Костянтин Васюк розповів про діяльність Асоціації та план активностей організації у Лондоні до кінця поточного року. Учасники обговорили можливі формати співпраці та спільних заходів з просування українського ІТ-експорту на британському ринку, зокрема у рамках проекту IT Export Boost, ініційованого Міністерство закордонних справ України у 2021 році. Сторони погодились, що українська ІТ галузь - це єдина індустрія в країні, яка працює на глобальному ринку, незважаючи на війну та має потенціал до подальшого зростання. Учасники зустрічі зазначили, що надання максимальної підтримки експортним галузям, як на дипломатичному рівні, так і на рівні взаємодії між бізнес-спільнотами є нашим спільним завданням.

Ми об’єднуємо зусилля держави та бізнесу для підтримки української економіки під час війни та відбудови країни після перемоги. Велика Британія є одним з найбільших та перспективних експортних ринків для ІТ-компаній з центрами розробки в Україні. Враховуючи запити наших учасників, Асоціація активізує свою діяльність на міжнародній арені у важливих для наших ІТ-компаній країнах, зокрема у Великій Британії, - зазначив Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації.

Перегляньте інші новини: