ВЕБІНАР «ІТ-ІНДУСТРІЯ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

ВЕБІНАР «ІТ-ІНДУСТРІЯ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

Про подію

Війна в Україні руйнівно впливає на місцеву економіку та глобальні ланцюги поставок, багато підприємств призупинили свою діяльність з міркувань безпеки. Тим часом, IT-індустрія продовжує працювати, залучаючи регулярні валютні надходження до державного бюджету та мінімізуючи наслідки війни. Незважаючи на те, що деякі ІТ-фахівці релокуються в межах України або за кордон, вони все ще наполегливо продовжують працювати та надавати послуги.

24 травня об 11:00 (за київським часом) відбудеться вебінар «Українська ІТ-індустрія під час війни». Під час заходу члени IT Export Alliance поділяться досвідом ведення бізнесу в умовах війни та розкажуть про те, наскільки важливою є міжнародна підтримка, укладання контрактів та запуск нових проєктів з українськими розробниками для зміцнення економіки України.

Організатори заходу

Асоціація IT Ukraine, CIVITTA Ukraine, Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ​​Норвезько-Українська торгова палата,  за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ).

ІТ-ІНДУСТРІЯ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

  • Участь у вебінарі безкоштовна, необхідна попередня реєстрація
  • Учасникам пропонується заздалегідь підготувати свої запитання та надіслати їх через реєстраційну форму
  • Вебінар проводитиметься англійською мовою, синхронний переклад не надається

Реєстрація відкрита до 23 травня 2022 року

Реєстрація