Українське ІТ в умовах війни - актуальна дискусія Dublin Tech Summit

Українське ІТ в умовах війни - актуальна дискусія Dublin Tech Summit

IT Ukraine Association організовує панельну дискусію "Digitalization of Businesses in Times of Uncertainty", яка відбудеться на Dublin Tech Summit.

DTS конференція світового рівня, що збере міжнародну спільноту інноваторів в столиці Ірландії вже 1 червня 2023 року.

Питання, за якими розвернеться дискусія на панелі:

  • Які нові виклики та можливості отримала сфера нових технологій в умовах війни в Україні?
  • Як виглядає повсякденне життя при управлінні технологічним бізнесом під час війни?
  • Які висновки зроблені з керування бізнесом в умовах війни і які переваги надає унікальний досвід українського бізнесу?
  • Як підтримувати фахівців, що живуть і працюють в травматичних умовах і війна впливає на психічне здоров'я?

Кейси та практичні поради, які представлять спікери:

  • Юлія Соцька, Chief Brand & Communications Officer Viseven компанії, що надає цифрові послуги та рішення для фармацевтичних компаній. Юлія, як член виконавчої лідерської команди, просуває бренд компанії через потужний сторітелінг та інтегровані комунікації.
  • Ігор Полич, СЕО компанії Devlight, провідної компанії з розробки мобільних додатків. Мобільні додатки, створені компанією Devlight, завантажені понад 35 мільйонів разів; встановлені партнерства з такими компаніями, як Vodafone, Visa, Movinga, Tailor Brands та іншими великими гравцями зі списку Forbes.
  • Владислав Ходзінський, віце-президент Sigma Software Group. Влад керує Mobile & Web Solutions в Sigma Software Group, одним з найдинамічніше зростаючих підрозділів. У його команді працює майже 400 фахівців у різних технологіях: Go, ML, Ruby, Python, C++, DevOps, Big Data, Java, Mobile, JS/Node.js, PHP тощо.
  • Олександр Стороха, досвідчений ІТ-фахівець з технічним та бізнес досвідом. Він працює  UA&PL country head в норвезькій ІТ-компанії Itera та має великий міжнародний досвід співпраці з різними країнами протягом понад 15 років. Володар ступеня МВА від Warwick Business School (Великобританія).

Назва панелі: "Digitalization of Businesses in Times of Uncertainty" 
Дата: 01.06.2023 (четвер)
Час: 13:50-14:20 GMT
Місце: EVOLUTION (Evolution Stage)

Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням - https://bit.ly/439t2B8 

Приєднуйтесь до нас на DTS та ставайте частиною спільноти з більш ніж 8000 учасників, 200 міжнародних спікерів з понад 60 країн, 80 корпоративних партнерів, 150 стартапів на одній з найбільших технологічних B2B подій в Європі.

Перегляньте інші новини: