Ukrainian IT Awards: оголошено набір до складу журі

Ukrainian IT Awards: оголошено набір до складу журі

Асоціація "ІТ Ukraine" оголошує про старт подачі кандидатур на участь у почесному журі всеукраїнського незалежного конкурсу "Ukrainian IT Awards"!

Ukrainian IT Awards – це некомерційний проект, покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів цифрової галузі в різних спеціалізаціях та напрямках. Цього року в рамках конкурсу буде обрано кращих з кращих у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

В обов'язки журі конкурсу входитиме аналіз здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальні співбесіди з фіналістами.

Збір заявок від претендентів на відзнаку у своїй категорії триватиме з 11 по 30 червня, про початок збору заявок буде повідомлено на Facebook-сторінках АсоціаціїSoftServe та Ukrainian IT Awards. Імена переможців конкурсу буде оголошено на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 8 вересня у Києві.

Подати заявку на входження до складу журі можна на сайті події.

Якщо ви маєте питання або пропозицію пишіть на нашу електронну адресу office@itukraine.org.ua або телефонуйте за номером +38 099 266 39 03.