Ukrainian Business Analysis Conference 2020

Ukrainian Business Analysis Conference 2020

Це місце, де ви можете завести нові знайомства, вчитись, надихатись та ділитись ідеями

Про подію

24-26 квітня 2020р. IIBA організовує Ukrainian Business Analysis Conference 2020, де зберуться 500 учасників та 30+ топових спікерів із США, Європи та України. Це перша наймасштабніша в Україні міжнародна конференція присвячена бізнес-аналізу.

IIBA підготувала для вас три дні корисного контенту, надихаючих виступів та воркшопів від топових спікерів із США, Європи та України.

Програма конференції

Перший день Workshop Day конференції UBA Conference 2020 почнеться з майстер-класів від провідних експертів галузі бізнес-аналізу. Заплановано 8 воркшопів, 4 паралельних потоки, які триватимуть 120 хв з максимальною кількістю учасників 40. 
На завершення дня для учасників готуємо пивний тур, де зберуться власники БІЗНЕС квитків. Знайомитись за келихом пива, під хорошу музику і просто спілкуватися.
А для спікерів та учасників ПРЕМІУМ квитків пре-паті — місце для ділового спілкування та встановлення особистих зв’язків у неформальній обстановці, ну і просто знайомство з цікавими людьми.

Другий день Talks day — 5 паралельних потоків, під час яких учасники можуть спілкуватися, знайомитись, обмінюватись досвідом з фахівцями у сфері бізнес-аналізу. Для цього створено Business lounge zone — місце, де можна отримати індивідуальну консультацію від експертів та спеціальних гостей конференції UBA Conference 2020. Кожен спікер після своєї доповіді одразу відправляється у зону business lounge, де на протязі 30 хв буде відповідати на ваші питання.
На завершення дня учасників чекає офіційна вечірка — запальний фест, драйв, музика, танці, напої та смачні закуски. Не пропустіть найяскравішу вечірку UBA.

Третій день Study Tour — унікальна можливість попасти за лаштунки 3-ох міжнародних IT-компаній та перейняти досвід у лідерів ринку. Це не лише про корпоративну культуру, персонал, історію успіху, а й про засновників.

Talks day

  • Analysis & Design — про нові техніки дизайн-мислення та як застосовувати їх, щоб визначити інноваційні можливості бізнесу.
  • Tomorrow’s Professional — про міжособистісні, лідерські та управлінські навички для вашого подальшого зростання.
  • Product Management — зосередимось на визначенні ринкових проблем та методах їх вирішення.
  • Expert Techniques — про аналіз існуючих технік, пов’язаних практик та їхніх практичних результатів.
  • Ask Me Anything — Ви можете поставити будь-яке запитання, що має дотичність до знань чи досвіду спікера.

Це місце, де ви можете завести нові знайомства, вчитись, надихатись та ділитись ідеями

Зареєструватись