Україна вперше представлена на Dublin Tech Summit

Україна вперше представлена на Dublin Tech Summit

IT Ukraine організувала дебютну для України участь у відомій світовій конференції Dublin Tech Summit-2023.

Dublin Tech Summit - дводенна конференція, яка відбудеться 31 травня - 1 червня 2023 року в Дубліні. Технологічна подія світового рівню щороку збирає інвесторів, розробників,  стейкхолдерів та новаторів ІТ-сектору для створення змін у секторі галузі високих технологій. За останні 6 років DTS став однією з найбільш швидкозростаючих технологічних подій B2B в Європі та налічує понад 8000 учасників.

Національний колективний стенд України на Dublin Tech Summit буде презентовано вперше. Український технологічний сектор на відомому ірландському заході представлять Digicode, JEVERA, Intetics, Lampa Software, Devlight, Sigma Software, Viseven та Itera

IT Ukraine також в рамках конференції організувала за участі  мемберів  Асоціації цікаву панельну дискусію під назвою ”Digitalization of businesses in times of uncertainty”. 

Модеруватиме дискусію Мері-Енн Рассон — відома медійниця з 16-річним досвідом роботи журналістом у сфері технологій і науки, з них 5 років співпрацює із BBC.

Ірландія сьогодні - один із центрів формування  трендів в світі сучасних технологій. Тож організація національного стенду України на Dublin Tech Summit дозволить більш ефективно представити можливості національного бізнесу на глобальному ІТ ринку, встановити контакти з потенційними клієнтами та інвесторами, а також розширити географію своєї діяльності.