Україна презентувала стан IT індустрії на Stockholm Tech Show 2023

Україна презентувала стан IT індустрії на Stockholm Tech Show 2023

Керівниця з міжнародного співробітництва, представниця IT Ukraine Association у Британії Олена Берестецька презентувала дослідження Do IT like Ukraine про розвиток IT-індустрії у 2022 році на Stockholm Tech Show 2023, що відбулося у конференц-комплексі Kistamässan у Стокгольмі, Швеція 3 та 4 травня. 

IT — єдина галузь, що демонструвала ріст в Україні станом на 2022 рік. Україна — це нова “Силіконова долина”. Українські айтівці довели це раніше власною працею та експертизою високого рівня. Світ нарешті помітив нас,

— заявила Берестецька.

За її словами, розвиток індустрії триватиме за будь-яких умов, адже світ стрімко трансформується в технологічному напрямі. Щонайменше 40% IT-компаній очікують збільшення прибутків у 2023 році. 

Учасниками щорічного Stockholm Tech Show є компанії з усього світу, що пропонують рішення та послуги в області ІТ, розробку продуктів, високотехнологічних інновацій, апаратного та програмного забезпечення, аби допомогти організаціям зробити наступні кроки в цифровій трансформації та впровадженні нових бізнес-моделей та процесів. У 2023 році подія об'єднала понад 2700 учасників, 100 експонентів та 530 делегатів. 

Колективний стенд України організований ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією «IT Ukraine».

Перегляньте інші новини: