Україна отримала премію ООН за найкращий public service

Україна отримала премію ООН за найкращий public service

22 червня 2022 року Організація Обʼєднаних Націй (ООН) відзначила Україну найпрестижнішою премію у сфері публічної служби — UN Public Service Awards.

Це щорічна нагорода, яка з 2003 року відзначає передовий досвід у сфері державного управління та надання публічних сервісів. UN Public Service Awards отримують кращі інституції та державні установи, що впроваджують найдієвіші підходи у сфері управління, чим забезпечують підвищення ефективності роботи уряду.

Україна вперше здобула таку нагороду. У конкурсі на отримання цієї нагороди Україну представляло державне підприємство «Прозорро.Продажі», яке адмініструє державну електронну торгову систему, в якій проходять онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду активів. Державна електронна торгова система Прозорро.Продажі визнана кращою серед 350 проектів з 58 країн світу.

Нагорода UN Public Service Awards сьогодні — ще один доказ того, що Україна вміє боротися і перемагати. А ще доводить світові, що здатна як держава впроваджувати ефективні сервіси для громадян і бути найкращою у цьому з-поміж інших країн. Так, державні онлайн-аукціони у системі Прозорро.Продажі за шість років допомогли відкрити громадянам та бізнесу доступ до сотень і тисяч державних та комунальних активів й дали можливість публічно за них змагатися. Прозорість та відкритість онлайн-аукціонів роблять їх ефективним інструментом для держави та громад реалізовувати своє майно та наповнювати бюджети, а бізнесу — отримувати ресурси для розвитку, навіть під час війни. Ця нагорода —  наш внесок як держкомпанії у те, аби про Україну чули якомога гучніше у світі,

— наголосив Олексій Соболев, директор ДП «Прозорро.Продажі.

Перегляньте інші новини: