Україна - майбутня IT-столиця Європи

Україна - майбутня IT-столиця Європи

Україна - це держава не тільки з унікальним географічним розташуванням, вона знаходиться "серед світів". Це країна з захоплюючим прагненням привнести в світову культуру щось унікальне, своє.

Технологічний талант нації - найвищого світового рівня. Якщо говорити перш за все про інженерів-розробників, то вони легко потрапляють в число кращих на планеті.

Однак для України концепція культурної відкритості підприємництва - це щось нове, незвичайне. Але я вважаю, що культурна відкритість концепції підприємництва є дещо новою для країни. Мені довелося зустріти дуже багато песимізму, який аж ніяк не в'яжеться з тим потенціалом, яким володіє нація з великими інтелектуальними можливостями.

На мою думку сторонньої людини, це наслідок комуністичної ідеології, яка вороже налаштована як до капіталізму, так і до індивідуалізму. Мабуть, Україна все ще відновлюється психологічно від цієї спадщини.

Тому реальність така: немає таких матеріальних перешкод, які б заважали стати Україні технологічної столицею не тільки Східної Європи, а й усієї Європи. Здається, молоде покоління розуміє це і я в них вірю.

Я прогнозую, що протягом найближчих п'яти-десяти років ми побачимо появу багатьох великих технологічних компаній з України. Ваша країна повністю трансформується і стає світовим лідером в області технологій.

Оригінал матеріалу розміщено на Новое Время

Перегляньте також статті інших авторів: