Український ІТ-сектор та Польща: нові бізнес-можливості

Український ІТ-сектор та Польща: нові бізнес-можливості

Із перших днів війни разом з українською ІТ-спільнотою ми запустили серію англомовних вебінарів Talk to Ukraine на платформі LinkedIn для консолідації міжнародної підтримки України. На цих вебінарах ми розповідали особисті історії СЕО та засновників про стійкість і рішучість українців захищати свою країну, для підвищення обізнаності про те, як українська технологічна індустрія підтримує економічний фронт та продовжує надавати послуги клієнтам, масштабуючись у всьому світі та перетворюючи виклики на можливості. Навіть після дев'ти місяців війни ІТ-експорт зростає та підтримує економіку України, армію та кіберфронт.

Дев’ятий ефір нашої глобальної розмови буде присвячений майбутньому розвитку українського ІТ-сектору на глобальному ринку, зокрема в Польщі, яка стала головним місцем для релокації українського бізнесу. 

Зустрінемось 29 листопада о 17:00 за Київським часом. Де? На LinkedIn (наживо). 

Ми розповімо про потенціал українських технологічних компаній, поділимося успішними кейсами співпраці між айтівцями України та Польщі, обговоримо спільні перспективи на світовому ринку.  

Під час нашої панельної дискусії разом зі спікерами спробуємо висвітлити: 

  • Що українські ІТ-компанії можуть запропонувати польському ринку?  
  • Які технологічні напрямки найбільш затребувані?
  • Наскільки перспективним є ведення бізнесу там та запуск спільних проєктів по всьому світу?
  • Досвід представників компаній ведення бізнесу в Польщі: рецепт успіху та рекомендації для новачків. 

Юлія Соцька, Керівниця PR-відділу компанії Viseven буде модерувати дискусію.

Наші спікери: 

Захід організовано Асоціацією "IT Ukraine" спільно з Software Development Association Poland (SoDA) 

Влітку 2022 року, Асоціація “IT Ukraine” та SoDA підписали Меморандум про взаєморозуміння щоб підтримувати безперервне двостороннє співробітництво. Він має на меті активувати взаємовигідну взаємодію між ІТ-асоціаціями та ІТ-спільнотами України та Польщі. 

Перегляньте інші новини: