Українська ІТ-індустрія вперше буде представлена під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі

Українська ІТ-галузь вперше буде представлена на форумі у Давосі

Вперше за всю історію проведення Всесвітнього економічного форуму (м. Давос, Швейцарія) – платформи для обговорення глобальних тенденцій та викликів світовими політичними та бізнес-лідерами – українська ІТ-індустрія буде представлена в рамках одного майданчику – Українського Дому, лейтмотивом якого стане тема "Україна: креативність, інновації, можливості". 

Головна мета Українського Дому – презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти, країну, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів.   

Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року, та функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій, під час яких представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних напрямках. 

Вітчизняну індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації "ІТ Ukraine": Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum, яка виступає золотим спонсором Українського Дому. Асоціація "ІТ України" підтримує проект у статусі срібного спонсора. 

Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Не зважаючи на успіхи наших розробників на глобальному ринку, у сприйнятті міжнародних потенційних клієнтів та інвесторів все ще залишаються «білі плями» щодо української галузі інформаційних технологій. Відкриваючи разом з партнерами Український Дім у Давосі під час Щорічної зустрічі ВЕФ, ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України, як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера

Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації "ІТ Ukraine"

Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), головними партнерами -Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують: Horizon CapitalBitcoin Foundation UkraineAgroHubUNIT.CityHacken та SocialBoost. 

Перегляньте інші новини Асоціації: