Українські програмісти — найкращі за версією Skillotron.com

Українські програмісти — найкращі за версією Skillotron.com

Україна здобула перше місце одразу за багатьма критеріями —  кількість гравців, набраних балів та за сукупністю створених задач. Найбільш популярною мовою програмування залишається JavaScript. Про це свідчить статистика платформи Skillotron, яку використовують для тестування навиків тисячі розробників із 65 країн.

Skillotron була створена близько року тому і вже нараховує понад 11,5 тисяч зареєстрованих користувачів. Програмісти із України складають майже 20% гравців, середній вік яких збігається із загальним на платформі і сягає 25-34 років.

Відсоток жіночої аудиторії серед українських гравців відповідає світовим показникам і складає 16%.

Найпопулярніші мови

Найбільш поширеною мовою програмування у світі є JavaScript, і статистика Skillotron підтверджує цей факт. В Україні популярність розділу “JavaScript” удвічі перевищує поширеність таких розділів, як “.NET”, “QA General” і “Java”. Наприклад, у Польщі за JavaScript слідує Java, проте із таким же великим відставанням від JS, як і в Україні.

Інші досягнення

Програмісти з України знову зберігають першість за кількістю набраних балів за вирішення задач, на другому місці — Росія, далі — Польща, Болгарія, Білорусь, США, Аргентина та ін.

Також Україна є лідером за кількістю створених гравцями задач для Skillotron: кожен другий гравець не лише вирішує запропоновані завдання, а й вносить у систему свої запитання.

Зазначимо, що майже всі країни демонструють схожий результат у різносторонності технологічних знань. В середньому один користувач проходить 6 різних розділів платформи.

Найшвидше із задачами вправляються програмісти з Росії, за ними — Аргентина, далі — Україна та Польща. Найбільше часу для вирішення задач потребують програмісти з Болгарії, проте вони досить наполегливі і проходять неабияку кількість розділів.

Skillotron

Skillotron — ігрова платформа для ІТ-спеціалістів, побудована як спільнота. За її допомогою можна перевірити свій рівень володіння технологіями, поставити запитання і порівняти свої досягнення із результатами інших учасників.

Створена близько року тому платформа об'єднує понад 11,5 тисяч розробників із 65 країн. У базі  Skillotron понад 2500 запитань, долучених самими користувачами. Вони відсортовані за19 категоріями і мають декілька десятків підкатегорій — від мов програмування до технологій проектного управління та історії ІТ.

Ініціатором і основним розробником проекту є компанія DataArt, яка створює, розвиває і підтримує унікальні програмні рішення, що сприяють розвитку бізнесу клієнтів у різноманітних індустріях. DataArt завоював довіру клієнтів, зокрема таких, як Nasdaq, Travelport, Ocado, Betfair, Regus, Meetup та Apple Leisure Group. Досвід понад 2500 спеціалістів із 20 міст США, Західної та Східної Європи, Латинської Америки об'єднаний під егідою DataArt. В Україні компанія представлена у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні.
https://www.dataart.ua/

Перегляньте також інші новини галузі: