Україна очолила топ країн за кількістю гіків

Україна очолила топ країн за кількістю гіків

А ви знали, що Україна очолює список країн, де захоплюються гік-культурою, а найбільший інтерес в українців викликають відеоігри?

Такими є результати опитування більше ніж 3 тис. користувачів із 24 країн на платформі для перевірки технічних знань Skillotron, що була створена компанією DataArt.

На початку року компанія відкрила новий розділ на платформі, присвячений гік-культурі. До нього увійшли п'ять підрозділів, присвячених відео- і настільним іграм, коміксам, фільмам, ТВ-шоу, мультфільмам та гік-мемам. Станом на тепер багаторівневий квіз складається приблизно зі 190-та питань, які користувачі і далі продовжують додавати.

Близько трьох місяців гравці з усього світу могли перевірити свої знання гік-культури, відповідаючи на питання онлайн-вікторини. За цей час в опитуванні взяли участь більше 3 тис. користувачів із півсотні країн, які пройшли більше 5,5 тис. тестів.

У топ-країн за місцем проживання переможців увійшли Україна, Польща, США, Аргентина, Болгарія, Казахстан, Велика Британія, Литва та Білорусь (в порядку зменшення кількості гравців, що взяли участь у квізі).

В результаті Україна посіла перше місце за кількістю активних гіків. Вона також на першому місці за загальною кількістю пройдених квізів і середньому отриманому балу. В середньому українські гіки витрачають на ігрову сесію близько 15 хвилин.

Серед найпопулярніших розділів в Україні – відеоігри, фільми/ТВ-шоу/мультфільми та комікси. Серед питань, які виявились найскладнішими для гіків з різних країн, більшість має відношення до романтичних стосунків. Як з'ясувалося, найгірше гравці пам'ятають діалоги з серіалу "Друзі", поцілунки з різних мульт- та вебсеріалів, як "Рік і Морті", "Губка Боб квадратні штани", Daredevil і романтичні пісні з комп'ютерних ігор.