UIPATH

EPAM − Діамантовий глобальний бізнес-партнер UiPath

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, отримала статус Діамантового глобального бізнес-партнера UiPath – компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сфері Robotic Process Automation (RPA). Партнерство EPAM та UiPath підвищить ефективність рішень, які компанії надають своїм клієнтам, серед яких – RPA-платформа та «розумна автоматизація».

Незалежна аналітична компанія Forrester раніше прогнозувала, що у 2019 році автоматизація стане наріжним каменем цифрової трансформації. Так, раніше головним пріоритетом для впровадження автоматизації було зменшення витрат бізнесу. Але сьогодні такий інструмент вирішує одразу кілька задач, серед яких - покращення досвіду клієнтів та співробітників, зміна моделі роботи компаній та навіть створення нових можливостей для стартапів.

Маючи понад 10 років досвіду роботи у таких сферах, як управління бізнес-процесами, робототехніка та розробка віртуальних рішень, EPAM створила потужну команду з понад 700 інженерів з машинного навчання та RPA. Нещодавно у рамках партнерства, EPAM та UiPath реалізували проект з автоматизації процесу адаптації нових співробітників для однієї з провідних компаній сфери охорони здоров’я. Результатом автоматизації стали підвищення ефективності праці та пришвидшення процесу адаптації.

EPAM є спонсором конференції Forward III – найбільшої у світі події для RPA-експертів, яка відбудеться 15 жовтня у м. Лас-Вегас (США). Більше інформації про експертизу EPAM у сфері Robotic Process Automation та intelligent automation можна дізнатися за даним посиланням: www.epam.com/intelligentautomation.

Про EPAM Systems. Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com та сторінці на Facebook.    

Перегляньте інші новини :