IT Ukraine стала інноваційним партнером саміту UIIS2022.Warsaw

IT Ukraine стала інноваційним партнером саміту UIIS2022.Warsaw

Про подію

14 грудня 2022 року у Варшаві відбудеться UIIS2022.Warsaw - польсько-українсько-ізраїльський технологічний саміт, який стане тристоронньою платформою для діалогу та обміну експертними думками щодо довгострокової стратегії розвитку безпечної країни на основі високотехнологічного досвіду Ізраїлю. Саміт у Варшаві - це  своєрідний міст для трьох держав, майданчик, на якому поєднуються технології та досвід для досягнення балансу безпеки та економічного розвитку у Східній Європі.

Організатори саміту: Global Israeli InitiativeПосольство держави Ізраїль в УкраїніWorkNestVentureIsraelVIZHUEtgar Strategic Solutions and Entrepreneurship.

UIIS2022.Warsaw – спадкоємець Українсько-Ізраїльського інноваційного саміту (UIIS), який успішно проходить у Києві з 2018 року. За 4 роки проведення саміту захід став дієвим майданчиком для налагодження ділових зв’язків та стратегічного партнерства для більш понад 7000 українських та ізраїльських підприємців, представників технологічного бізнесу, уряду та освіти для обміну досвідом, кращими практиками та зміцнення співпраці між двома країнами.

Ось кілька цифр, які показують, яких результатів було досягнуто:

  • 50+ технологічних компаній в Україні знайшли нових клієнтів в Ізраїлі;
  • 30+ ізраїльських стартапів відкрили офіси в Україні;
  • 250+ ізраїльських компаній і 1000+ бізнесменів відвідали Україну

У 2021 році товарообіг між Україною та Ізраїлем зріс на 34% і сягнув $1,37 млрд, з яких $259 млн – це експорт ІТ-послуг до Ізраїлю, більша частина якого – аутсорсинг. В тому числі цей успіх був досягнутий завдяки UIIS.

Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт (UIIS) — масштабна щорічна конференція, присвячена розвитку ділових, технологічних і дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною, яка проводиться за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні з 2018 року.

Global Israeli Initiative (GII) — некомерційна громадська організація, покликана створити потужну й інноваційну міжнародну екосистему, яка сприяє продуктивним відносинам та співпраці між Україною та Ізраїлем: бізнесменами, інвесторами, урядами, інноваційними компаніями та освітніми структурами.

Національна Асоціація “IT Ukraine” - найбільша українська профільна ком’юніті, яка консолідує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії та формування нової високотехнологічної економіки в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами Асоціація відстоює інтереси бізнесу та промотує бренд України як провідної технологічної нації. На сьогодні Асоціація об'єднує понад 120 ключових ІТ-компаній та 82 тис ІТ-фахівців.

Ключові теми конференції:

  • NATIONAL SECURITY. Як Україні стати “великим Ізраїлем” зі своїм обличчям: імплементація ізраїльського досвіду формування стратегії “безпечної країни”
  • SOCIALTECH. Формування майбутнього: вивчення технологічних стратегічних тенденцій у епоху високого ризику;
  • CYBERTECH. Технології на передовій: як кібертехнології змінюють ландшафт сучасного світу;
  • VENTURE. Безпрецедентна інформація зі світу венчурних капіталів: головні технічні тренди на 2022 рік і надалі;
  • TALENT. Довгострокові дивіденди майбутнього: роль технологічних талантів у побудові інноваційної екосистеми;

Реєстрація