Учасники CODE Summer захистили свої дебютні ІТ-проекти

Учасники CODE Summer захистили свої дебютні ІТ-проекти

Дорога в тисячу лі починається з першого кроку, казав давньокитайський філософ Лао Цзи. Так само і будь-який професійний шлях починається з першого шансу продемонструвати власні сили та можливості.

Для учасників літніх курсів програмування CODE Summer School, організованих Асоціацією “IT Ukraine”, таким шансом став захист своїх дебютних ІТ-проектів перед журі, що відбувся 9 серпня на території київського iHub.

Подію відкрила вітальним словом операційний директор Асоціації “IT Ukraine” Галина Лакуста:

Асоціація реалізовує цей проект вже 5 рік поспіль, і ми дуже раді, що проект розвивається: цього року надійшло 212 заявок, з яких ми відібрали 130 найкращих. І ось, після двох місяців навчання, діти готові презентувати свої перші справжні ІТ-проекти

Звичайно, учасники нервувались. За словами одного з них, його команда півночі готувалась до виступу, виправляючи помилки в коді та готуючи презентацію проекту. Але хвилювання перед публічним виступом ніщо в порівнянні із задоволенням від оплесків залу, похвали журі та гордості батьків! І діти з гідністю пройшли своє перше випробування.

Учасники журі були вражені рівнем навичок, інноваційністю ідей та якістю виконання робіт дітей. Мобільні додатки, комп’ютерні ігри, сайти та програми – це той рівень, на який учасники конкурсу вийшли всього за два місяці. Якщо вони не зупиняться на досягнутому, то вже через кілька років зможуть презентувати світу власний продукт вищого гатунку.

Результати конкурсу стануть відомі на церемонії нагородження і закриття проекту 16 серпня. Однак головним здобутком для учасників курсів стануть не призи, а навички програмування та віра у власні можливості, підкріплена практичним досвідом.

Асоціація надзвичайно вдячна за підтримку в проведенні курсів нашим партнерам – Valtech Ukraine, Daxx, GlobalLogic UkraineLuxoft UkraineSoftServeDataArtSvitla SystemsEPAM UkraineITVDNDAN.IT educationVoltaEDUGETKyiv Maker Faire та KidsCode.