Ubisoft розповів школярам про кар’єру в gamedev

Ubisoft розповів школярам про кар’єру в gamedev

10 лютого в рамках проєкту «Навчайся. Грай. Працюй» пройшов урок для дев’ятикласників Новопечерської школи. Діти переконалися, що любов до комп’ютерних ігор може стати місточком до кар’єри мрії в ІТ. 

Школярі також дізналися про 5 основних напрямків роботи в розробці ігор: ігровий дизайн, програмування, тестування, арт і менеджмент. Онлайн приєдналися спеціалісти Ubisoft UkraineКатерина Ладигіна, спеціалістка з комунікацій, та Дмитро Поповіченко, спеціаліст з освітніх програм.

Діти дійсно захопилися уроком! Тим більше, що вони не знали, що на уроці присутні онлайн гості з Ubisoft Ukraine, тому були максимально щирі. Тепер вони знають більше про геймдев і, можливо, колись хтось із них пов'яже життя з цією професією

— поділилася Тетяна Ткаченко, учителька інформатики Новопечерської школи.

«Навчайся. Грай. Працюй» спільний проєкт Асоціації “IT Ukraine” з компанією-розробником ігор Ubisoft Ukraine та студією онлайн-освіти EdEra. Для проєкту ми разом з партнерами плануємо розробляти онлайн-курс про кар’єрний потенціал ігрової індустрії. Тож такі уроки допомагають виявити зацікавленість дітей у знаннях про геймдев.

Ми дуже натхненні тим, як пройшов відкритий урок в Новопечерській школі. Приємно відчувати свою причетність до такого важливого проєкту та мати можливість змінювати уявлення школярів та вчителів щодо ігрової індустрії та її перспектив. Щиро дякуємо вчителям за проведення та адаптацію уроку. Ми побачили  зацікавленість та вогники в очах школярів, що надихає рухатись далі та працювати над новими уроками з освітньою платформою EdEra та ІТ Ukraine Association,

— Катерина Ладигіна, спеціалістка з комунікацій Ubisoft Ukraine. 

Наразі «Навчайся. Грай. Працюй» пілотний проєкт, який має на меті розповісти дітям, батькам, вчителям та всім, хто цікавиться ігровою індустрією, як перетворити пристрасть до комп’ютерних ігор на успішну кар’єру. І вже зовсім скоро стартуватиме масштабний онлайн-курс для всіх охочих, тож слідкуйте за оновленнями!
Про структуру курсу та результати пілоту 2020-го можна дізнатися тут.

Перегляньте інші новини :