UBA Conference (UBAC) 2020

UBA Conference (UBAC) 2020

Online

Про подію:

UBA Conference (UBAC) 2020! Бронюйте у календарі по пів дня 2 та 3 жовтня та пориньте у світ бізнес аналізу, адже на вас чекає потужний лайнап визнаних міжнародних спікерів із корисними та актуальними порадами.

Програма:

IIBA підібрали ряд стратегічних тем, та оновлюють програму конференції. На UBAС ви матимете можливість почути:

  • Розгорнутий семінар (інтерактивний воркшоп) від Джона Захмана — "Thoughts on Enterprise Architecture". Виступи Джона доступні лише на набагато більших та суттєво дорожчих подіях, тому радимо вам не пропускати цю важливу тему.
  • Презентація Джареда Горая — “Skills and Competencies in the Digital Age”, із можливістю задати ваші питання спікеру. Джаред, як представник IIBA, є спікером на найбільших конференціях по бізнес аналізу у цілому світі, і надасть розгорнуту доповідь на нашій події.
  • Презентація Рональда Роса —  “Engineering for Business Agility Under Digital Transformation”. Рональд, один із провідних світових експертів, доповнить подію важливими аспектами бізнес аналізу та побудови рішень на рівні компанії.

Якщо ви ще не придбали квиток, то у вас є така можливість. Ціна участі в UBAC 2020 (Online)  —  3000 грн. 

UBA Conference 2020 Online стане чимось особливим для кожного з Вас. Організаторам вдалося запросити на подію унікальних експертів світового рівня, і впевнені, ця унікальна можливість принесе учасникам багато користі для професійного розвитку.