У Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум з фокусом на IT

У Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум з фокусом на IT

Програма передбачає теми інклюзивної освіти, професійної освіти, питання інформаційної безпеки школярів, вивчення англійської мови.

Про подію

4-5 квітня у Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум NewEdu:Tech in Focus.

Цього року форум отримав технологічний фокус, а організаторами виступають Харківський IT Кластер, організація, що об'єднує понад 50 ІТ компаній в регіоні; а також засновники заходу і діячі у сфері освіти Юлія Павіченко та Світлана Фельдман.
Відбудеться форум традиційно у Premier Palace Hotel Kharkiv (Проспект Незалежності, 2).

New Edu за 4 роки став найбільшим в Україні комунікативним майданчиком для міжнародних експертів у сфери освіти, педагогів, викладачів вишів, представників бізнесу та приватних курсів, а також для державних органів. Учасники та спікери приїжджають із усіх куточків країни, щоб разом шукати сенси в освіті, формулювати цілі освітньої системи, а у підсумку - сформувати дорожню карту для їх досягнення.
Практичні результати форуму будуть надіслані до Міністерства освіти і науки України.

Програма передбачає теми інклюзивної освіти, професійної освіти, питання інформаційної безпеки школярів, вивчення англійської мови. Учасники дізнаються про різні прийоми і методики, про те, як зробити навчання цікавим, одночасно ефективним і орієнтованим на практику.

Фокус на IT обраний невипадково: технологічна галузь посідає в Україні друге місце за рівнем експорту. Завдяки співпраці з партнерами з високорозвинених країн, а також своїй динаміці та інноваційності, вона залучає велику кількість перспективної молоді та вже стала драйвером розвитку інтелектуальної еліти країни. IT бізнес у свою чергу формує запит на якісну освіту, оскільки потребує великої кількості фахівців різного профілю. Разом із цим компанії згодні співпрацювати з навчальними закладами і допомагати їм у підготовці кадрів.

На участь у форумі вже погодилися педагоги з Фінляндії, Японії та інших країн, в яких рівень освіти є високим. Експерти ділитимуться своїм досвідом із українськими колегами. Одним із топових спікерів стане гість із Амстердама Аніл Балгобінд, довірений радник Amsterdam Smart City Platform Strategy.
Наповнення ринку висококваліфікованими спеціалістами – один із основних напрямків Харківського IT Кластеру, щоб формувати сприятливе середовище для розвитку технологічного бізнесу. New Edu дає унікальну можливість об’єднати зусилля, щоб рухатися до спільних цілей.

Зареєструватися на форум можна за посиланням на сайті.

Довідка про Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster - громадська організація, яка з 2015 року об'єднує провідні IT-компанії, місцеву владу і виші для впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста. На сьогоднішній день Kharkiv IT Cluster - це понад 70 партнерів і успішних IT-компаній, які складають третину галузі в регіоні.

Мета організації - сформувати в Харкові сприятливу для IT-бізнесу середу, завдяки реалізації проектів в сфері освіти, просування міста як провідної IT-локації, розвитку IT-community, співпраці в сфері будівництва офісів та інфраструктури. Місія організації: розвиток комфортного середовища для зростання технологічного бізнесу в регіоні. Більше інформації: https://it-kharkiv.com

Спікери

Аніл Балгобінд, Амстердам

Аніл Балгобінд, Амстердам

Засновник boutiquefirm і довірений радник Amsterdam Smart CityPlatform Strategy

Франс-Антон Вермаст, Амстердам

Франс-Антон Вермаст, Амстердам

Радник з питань стратегії та міжнародний посол Смарт-Сіті в Amsterdam Smart City та Головному технологічному офісі Амстердаму

Микола Смолинський, Польща

Микола Смолинський, Польща

Президент Фундації CEASC, фахівець з європейської інтеграції, консультант по роботі з європейськими фондами для освіти та бізнесу

Ене-Сільвія Сарв, Естонія

Ене-Сільвія Сарв, Естонія

Експерт у галузі освіти, розробник освітніх курикулумів, член Європейскої Асоціації Освітніх Досліджень

Тетяна Якубовська, Фінляндія

Тетяна Якубовська, Фінляндія

Дослідник Future-oriented education and research Університету Тампере