U Tomorrow Summit

U Tomorrow Summit

Про подію

3 та 4 вересня в найбільшому інноваційному парку України та Східної Європи UNIT.City відбудеться масштабний міжнародний захід U Tomorrow Summit. Це щорічний інноваційний саміт, який об’єднає стартапи, підприємців, топ-менеджерів провідних компаній, креаторів та венчурних інвесторів, аби розкрити інтелектуальний капітал східноєвропейського регіону.

U Tomorrow Summit (UTS) – це сотні реальних успішних кейсів, унікальні стартапи, бізнесові тренди та інсайти для активної ділової спільноти, яка прагне впроваджувати сучасні рішення заради масштабування своєї справи. Тому учасники саміту зможуть обмінятися досвідом і подискутувати з однодумцями про головні виклики та перспективи впровадження інноваційних рішень у бізнесові моделі сьогодення.

Організаторами UTS є команда UNIT.City та Київський міжнародний економічний форум, які мають великий досвід у взаємодії з іноземними партнерами та залученні інвестицій в Україну. І саме через платформу щорічного технологічного саміту UTS перший інноваційний парк України прагне масштабувати свій досвід та стати точкою входу інвестицій в українську економіку. Адже Східна Європа - це концентрат перспективних компаній та стартапів, про які повинен дізнатися світ.

Світ знаходиться під постійним тиском нових викликів. Інновації і технології можуть допомогти впоратися з цим. Ми впевнені, що талановиті люди і підприємці, стартапи і технології зі Східної Європи можуть запропонувати ефективні варіанти рішень. U Tomorrow Summit прийме в UNIT.City понад 1000 учасників з України, Польщі, Німеччини, Франції, США, Грузії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Казахстану та інших країн, щоб зрозуміти, виявити, вивчити та оцінити ці рішення. І побудувати краще майбутнє разом!

- наголошує Домінік Піоте, CEO UNIT.City, світовий топменеджер.

UTS буде дуже корисним для підприємців і топ-менеджерів, адже надасть можливість знайти нового бізнес-партнера, клієнта та отримати цінні поради для бізнесу в постпандемічний період. Стартапери та власники ідей зустрінуться тут з потенційними інвесторами. Для представників креативних індустрій проєкт буде цікавий дискусіями про тренди 2022 року. Звісно, для представників ЗМІ це гарна можливість знайти свого героя для матеріалу.

Спікери

Серед учасників – найкращі експерти світових компаній, перші особи держави, які трансформують країну, приватні інвестори та міжнародні фонди, стартапери та розробники. Для преси це можливість дізнатися про останні технологічні розробки в Україні, познайомитися та поспілкуватися з молодими й талановитими стартаперами, а також провідними експертами на глобальній технологічній мапі світу.

 • На більш ніж 1000 учасників заходу чекає понад 20 дискусійних треків, більш як 100 спікерів, серед яких:
  • Олег Гороховський, співзасновник компанії Fintech Band і проекту monobank
  • Василь Хмельницький, засновник ходингової компанії UFuture
  • Домінік Піоте, CEO, UNIT.City
  • Ярослав Ажнюк, співзасновник та CEO компанії Petcube 
  • Яніка Мерило, діджитал та IT інноватор, венчурний інвестор
  • Рік Расмуссен, науковий співробітник Каліфорнійського університету в Берклі
  • Ілля Лаурс, провідний ідеолог, лектор, засновник венчурного фонду Nextury Ventures

Реєстрація