Українське ІТ та Велика Британія: нові можливості для бізнесу

Українське ІТ та Велика Британія: нові можливості для бізнесу

Асоціація “IT Ukraine” оновила формат глобальної розмови Talk to Ukraine, який відтепер буде сфокусований на тематиці розвитку експортного потенціалу національної ІТ-індустрії та нових бізнес можливостей для розвитку українських ІТ-компаній на міжнародних ринках. Восьмий випуск організовано спільно з BCS, The Chartered Institute for IT та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та присвячено темі виходу бізнесу на ринок Великої Британії.

З перших днів війни разом з українською ІТ-спільнотою Асоціація запустила серію англомовних вебінарів Talk to Ukraine на платформі LinkedIn для консолідації міжнародної підтримки України. Під час вебінарів керівники та засновники розповідали історії власних компаній про стійкість і витривалість та підтримку економічного фронту разом з усією індустрією. Не дивлячить на всі обставини, ІТ-сектор продовжує надавати послуги клієнтам, масштабується у всьому світі та перетворює виклики на можливості. Навіть після 9 місяців війни ІТ-експорт зростає, підтримуючи економіку, армію та кіберфронт. Глобалізація бізнесу відіграє одну з ключових ролей в цьому. 

Ринок Великої Британії - другий за популярністю для українського ІТ. Мета заходу - розповісти про потенціал національних технологічних компаній та  поділитись успішними кейсами від учасників Ukrainian IT Alliance. На учасників чекає модерована панельна дискусія, під час якої експерти розкажуть, що українські ІТ-компанії можуть запропонувати британським клієнтам, які ІТ-напрямки на ринку Великої Британії є найбільш затребуваними та наскільки перспективно вести там бізнес. Також поговоримо про досвід та рекомендації для новачків від таких компаній як Elek, Diegesis, Computools та Kindgeek. 

Серед спікерів: 

  1. Ендрю Плам, Директор з розвитку бізнесу, Elek;
  2. Нік Денінг, CEO, Diegesis;
  3. Олег Степанов, Керівник відділу цифрової трансформації у Великій Британії та Ірландії, Computools;
  4. Ірина Повх, Менеджер з розвитку бізнесу, Kindgeek
  5. Валерій Добровольський, Керівник команди з розвитку ІТ, інженерних та креативних індустрій, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Модерувати дискусію буде Катерина Ткаченко, Керівниця департаменту PR & Communications, Асоціація “IT Ukraine”.  

Під час заходу буде анонсовано майбутній роуд-шоу до Лондона, який відбудеться в рамках проекту IT Export Alliance, що реалізується Асоціацією "IT Ukraine", ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», та національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» таі Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. 

Подивитись ефір можна буде 15 листопада о 15:00 на платформі Лінкедін за посиланням. 

Перегляньте інші новини: