Три компанії-члени Асоціації увійшли до рейтингу найкращих компаній за версією ДФС

3 члени Асоціації увійшли до рейтингу кращих компаній за версією ДФС

У першу двадцятку рейтингу "ТОП-100 кращих компаній України за фінансовими показниками", укладеного виданням "Вісник. Право знати все про податки та збори", вперше увійшли компанії-постачальники послуг у сфері інформаційних технологій.

В останньому номері "Вісник. Рейтинг", №3-4 (6) від 28 вересня 2017 року, спеціальному випуску інформаційно-аналітичного видання Державної фіскальної служби України "Вісник. Право знати все про податки та збори", оприлюднено рейтинг ТОП-100 кращих компаній України за фінансовими показниками.

У першу двадцятку рейтингу вперше увійшли компанії-постачальники ІТ-послуг, які ведуть свою діяльність на території України: EPAM Systems – 2 місце; Infopulse Україна – 11 місце; GlobalLogic Україна – 18 місце в рейтингу.

Укладачі рейтингу проаналізували саме показник фінансового стану компаній, оскільки він є одним із головних індикаторів ефективності управління та охоплює такі життєво необхідні для бізнесу показники, як забезпеченість компанії фінансовими ресурсами для ведення бізнесу, доцільність розміщення цих ресурсів та ефективність їх використання у фінансових взаємовідносинах з іншими учасниками ринку.

Сьогодні ІТ-індустрія набуває все більшого значення для України. Посівши третю сходинку серед вітчизняного експорту, галузь залишається одним із головних джерел отримання валютної виручки. Зростання фінансових показників учасників ринку ІТ-послуг однозначно позитивно впливає і на інші сфери економіки країни – разом з добробутом компаній з’являються нові робочі місця та збільшується сума сплачуваних податків

Юрій Антонюк, керуючий директор українського офісу EPAM Systems, президент Асоціації "ІТ Ukraine"

Представники компаній, які потрапили до рейтингу, вважають, що такі результати свідчать про стрімкий розвиток вітчизняного IT-ринку.

Входження трьох IT-компаній у рейтинг "ТОП-100 кращих компаній України за фінансовими показниками" свідчить про те, що лідери нашого IT-ринку стрімко розвиваються і стають драйверами креативної економіки України. Ключовим активом у цьому процесі є IT-спеціалісти, здатні реалізувати складні та наукоємні проекти. Тож компанія GlobalLogic і надалі інвестуватиме в розвиток інженерних талантів, привносячи експертизу на український ринок. Ми віримо, що чим більше високотехнологічних розробок буде створюватися в Україні, тим динамічніше буде розвиватися українська економіка в цілому

Ігор Бєда, керуючий директор GlobalLogic в Україні

IT-індустрія – це важлива складова економічного успіху і передумова прогресу нашої країни. Співпрацюючи як із вітчизняними, так і іноземними замовниками, українські ІТ-компанії сприяють покращенню іміджу країни на світовому ринку. Це також позитивно впливає на ріст економіки, інвестицій та ініціює взаємовигідну співпрацю з нашими партнерами й іншими країнами. Важливо усвідомити, що на світовому ринку Україна – дійсно технологічно конкурентоспроможна, та відома своїми професійними інженерами. Ми маємо багато талантів, власних ідей та продуктів. Вже сьогодні спільними зусиллями ми змінюємо нашу країну на краще

Олексій Сігов, президент Infopulse